Zostać partnerem

Łatwo, szybko i z niewielkimi inwestycjami podjąć działalność gospodarczą na rynku materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.
 
Kto będzie Państwa klientami?
 
Przede wszystkim są to klienci detaliczni. W każdym biurze, na każdej uczelni i prazwie w każdym domu jest drukarka. W większości są to drukarki atramentowe. Po instalacji CISS cena wydruku zmniejsza się o 20 razy, dlatego ludzie będą opowiadać swoim znajomym o tym urządzeniu. Dysponując jakościową produkcją i mocnym wsparciem marketingowym, Państwu łatwo będzie znaleźć nowych oraz utrzymać starych klientów. Osoba, która kupiła CISS będzie ciągle przychodziła do Państwa po atrament i papier fotograficzny zwiększając obroty firmy.

Salony fotograficzne. Osoby zarabiające na druku zdjęć wiedzą, co to znaczy wysoka jakość i niska cena. Podobne studia potrzebują dużo atramentu i papieru fotograficznego, na dodatek wizualnie reklamują CISS.

Centra serwisowe z obsługiwania sprzętu biurowego, punkty zasilania kartridży. Z nimi łatwiej dojdzie do porozumienia oraz wygodniej się współpracuję – klienci sami przynoszą drukarki i proszą o pomóc. Centra serwisowe będą robiły obroty tak z CISS, jak i z innych rodzajów produkcji.

Sklepy komputerowe – jeżeli Państwo chcecie szybko zwiększyć swoje obroty i otrzymać większy procent rabatu, można z minimalnym podniesieniem ceny albo wychodząc na zero sprzedawać materiał eksploatacyjny do sklepów komputerowych. Wtedy można szybciej uzyskać rabat 40% i zwiększyć zysk z każdej jednostki towaru. Ten plan jest dla najambitniejszych.

Biura i przedsiębiorstwa. Choć do drukowania monochromatycznego zalecane są drukarki laserowe, większość biur korzysta z drukarek atramentowych do druku kolorowego – to są Państwa potencjalni klienci. Z nimi można podpisywać umowy na obsługę kompleksową i regularnie dostarczać atrament i papier fotograficzny.
 
Obrona interesów naszych partnerów
      
W regionach gdzie już są nasi partnerzy/przedstawiciele nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, lecz kierujemy zamówienia do naszych przedstawicieli.

       Wyjątki są tylko dla tych naszych partnerów, którzy pokazali konkretne rezultaty ze sprzedaży w swoim regionie.

      Firma INKSYSTEM chroni każdego swojego partnera od dumpingu ze strony nowych graczy dzięki fiksacji i kontroli cen detalicznych dla wszystkich przedstawicielstw w każdym kraju. Wniosek o współpracę z INKSYSTEM możecie Państwo pobrać tutaj.

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj