Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson T50, T59, TX650, TX659

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Kartridże wielokrotnego napełniania Inksystem do Epson T50, T59, TX650, TX659 są analogicznedo oryginalnych kartridży Epson, lecz są wyposażone w chipy samoresetujące,które pozwalają uzupełniać wkłady znowu i znowu, nawet kilkaset razy!

Napełnianie tych kartridży jest bardzo proste, nie trzeba nawet wydostawaćkartridże z drukarki. Stworzone z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, łatwo instalują się idemontują się; łatwo zamienić kolor, co sprawia, że komplet do jednego modeludrukarki można łatwo zmienić na komplet do innego modelu, lub wymienićuszkodzone wkłady.Numery oryginalnych kartirży: T0821, T0822, T0823, T0824, T0825, T0826

Wartość jednego wkładu - 24 złotych, wartość kompletu (6 wkładów) - 140 złotych

Oferowany zestaw kartridży wielokrotnego napełniania (RC) do Epson T50 (T59, TX650, TX659) - dobra alternatywa dla oryginalnych kartridży firmy Epson. Alternatywa dla oryginalnych kartridży o numerach: T0821, T0822, T0823, T0824, T0825, T0826.Tak więc, kartridże wielokrotnego napełniania Inksystem - to wielka ekonomia Państwa czasu i pieniędzy. A to oznacza łatwość w ekspluatacji oraz jeszcze więcej wydruków kolorowych!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj