Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson С91, СХ4300

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł


Wielokrotnego napełniania kartridży atramentowych do Epson S91, SH4300 przez analogię z oryginalnych kaset, ale zresetować chipy, które pozwalają uzupełnić każdej kasety znowu i znowu, nawet kilkaset razy.
 Tankowanie ich wkłady są bardzo proste, nawet w tym nie ma potrzeby, aby wydostać się z wkładów do drukarek.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego może być łatwo zdemontowana i mogą być wymieniane, co sprawia, że łatwo przekonwertować jednego modelu na inny, lub wymiany uszkodzonego wkładu.

Brak oryginalnych kaset: T091, T092, T093, T094

Koszt kasety 149 rubli, koszt zestawu (4 wkłady): 596 rubli
Koszt kasety: 29,99 PLN, koszt zestawu (4 wkłady): 119,96 PLN
Koszt kasety: 14900 Bel. rubli, koszt zestawu (4 wkłady): 59 600 bel. Pocierać
Koszt kasety 770 tenge, koszt zestawu (4 wkłady): 3080 m.
Koszt kasety 50 lei, wartość zestawu (4 wkłady): 200 lei
Koszt kasety: 6,6 lari, koszt zestawu (4 wkłady): 26,4 GEL

Wielokrotnego napełniania wkładów do Epson S91 i SH4300 zapewnia wysoką jakość druku i niskie koszty. Zapisz na dobre, jasne i kontrastowe odbitki RC pozwala na jego "ponownego wykorzystania" użytku. Kiedy Nabój drukarek Epson S91 i SH4300 brakuje atramentu, nie powinny się zmienić, kupić nowe itd. Wystarczy dodać pojemnik z tuszem. Nie wkładów, które zastępują tych alternatywnych nabojów: T091, T092, T093, T094.

Budowa wielokrotnego napełniania wkładów do Epson S91 i SH4300 podobne do oryginalnych wkładów. Główne różnice - to otwór na farby i żetony skasowany. Układów RC zezwolenia wielokrotnego napełniania wkładów do drukarek Epson S91 i SH4300 setki razy, osiągając ogromne oszczędności w druku.

Wkłady uzupełniające do Epson S91 i SH4300 i łatwe. Aby to zrobić może nawet osoba, która nie jest szczególnie biegły w projektowaniu drukarki. Do napełniania wkładów i drukarki Epson S91 SH4300 ma potrzeby, aby dostać się do środka. Wysokiej jakości poliwęglanu pozwala wkładów do pracy długo i niezawodnie.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj