Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson BX305F, BX305FW, SX525WD

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

  Kartridże wielokrotnego napełniania do drukarek Epson Stylus BX305F, BX305FW, SX525WD są identyczne do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem posiadają samoresetujące się chipy, które pozwalają na uzupełnianie każdej kasety znowu i znowu, nawet do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki, wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować.

  Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridże z drukarki aby je napełnić.

Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione. Kartridże można dopasować do twojej drukarki, wystarczy tylko zmienić kolejność układania.  

 

Do twojej drukarki Inksystem oferuje również systemy stałego zasilania (CISS INKSYSTEM), oraz tusze różnego rodzaju.

 

 

INKSYSTEM - TO SIĘ OPŁACA!

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj