Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson 900, 1270, 1290

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wielokrotnego napełniania wkładów wykonane są przez analogię z oryginalnych kaset, ale zresetować chipy, które pozwalają uzupełnić każdej kasety znowu i znowu, nawet kilkaset razy.
 Tankowanie ich wkłady są bardzo proste, nawet w tym nie ma potrzeby, aby wydostać się z wkładów do drukarek.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego może być łatwo zdemontowana i mogą być wymieniane, co sprawia, że łatwo przekonwertować jednego modelu na inny, lub wymiany uszkodzonego wkładu.

Koszt kasety 149 rubli, koszt zestawu (6 kaset): 894 rubli
Koszt kasety: 29,99 PLN, koszt zestawu (6 kaset): 179,94 PLN
Koszt kasety: 14900 Bel. rubli, koszt zestawu (6 kaset): 89 400 bel. Pocierać
Koszt kasety 770 tenge, koszt zestawu (6 kaset): 4620 m.
Koszt kasety 50 lei, koszt zestawu (6 kaset): 300 lei
Koszt kasety: 6,6 lari, koszt zestawu (6 kaset): 39,6 GEL
Zestaw napełniania kartridży Epson 900, 1270, 1290 - jest puste naczynie, że ma specjalny otwór na farby i żetony skasowany. Ten ostatni pozwala każdemu Nabój do Epson 1290 (900, 1270) i ponownie bez strachu przed porażką w drukarce. Tak więc, Epson 1290 i kasety mogą mieć to samo życie. To odróżnia od oryginalnych modeli RC.

Zainstalować i używać jednorazowych wkładów do drukarek Epson 1290 (900, 1270) jest proste i wygodne. Instalacja - tak samo jak oryginalne kasety Epson w 1290 roku. Wykonanie i montaż są identyczne z oryginałem. Wystarczy wypełnić RC. Dodaj atramentu w "spędził" kasety mogą być bezpośrednio na drukarce.

Zaprezentowano tutaj Nabój do Epson 1290 (900, 1270) wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu. To czyni je bardzo niezawodne i trwałe. Dla Epson wkłady atramentowe 1290 może być łatwo wymieniane, przebudować jeden model kaset na inne, bardziej potrzebne w tym czasie. Tak więc, te alternatywnych dostaw są nie tylko bardziej wydajne niż oryginalne, ale również bardziej praktyczny w użyciu.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj