Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson 790, 870, 890, 895, 915

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wielokrotnego napełniania kartridży atramentowych do Epson 790, 870, 890, 895, 915 są wykonane przez analogię z oryginalnych kaset, ale zresetować chipy, które pozwalają każdej kasety napełnić znowu i znowu, nawet kilkaset razy.
 Tankowanie ich wkłady są bardzo proste, nawet w tym nie ma potrzeby, aby wydostać się z wkładów do drukarek.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego może być łatwo zdemontowana i mogą być wymieniane, co sprawia, że łatwo przekonwertować jednego modelu na inny, lub wymiany uszkodzonego wkładu.


Koszt kasety 149 rubli, koszt zestawu (6 kaset): 894 rubli
Koszt kasety: 29,99 PLN, koszt zestawu (6 kaset): 179,94 PLN
Koszt kasety: 14900 Bel. rubli, koszt zestawu (6 kaset): 89 400 bel. Pocierać
Koszt kasety 770 tenge, koszt zestawu (6 kaset): 4620 m.
Koszt kasety 50 lei, koszt zestawu (6 kaset): 300 lei
Koszt kasety: 6,6 lari, koszt zestawu (6 kaset): 39,6 GELWielokrotnego napełniania kartridży Epson 790, 870, 890, 895, 915, niezawodne i wygodne. Zostały one stworzone przez analogię z oryginalnych wkładów do tych marek Epson. Ze względu na identyczne problemy budowy z instalacji i eksploatacji drukarek Epson Stylus Photo 915 (790, 870, 890) c RC nie istnieje.

Zestaw napełniania wkładów zapewnia doskonałą wydajność Epson Stylus Photo 890. Drukarka nie stać bezczynnie, gdy użytkownik przyniesie do Epson Stylus 915 tusz ze sklepu lub serwisu. RC nie trzeba zmieniać, wystarczy zatankować, więc są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla użytku domowego oraz do użytku w biurze.

Wielokrotnego napełniania wkładów zaoszczędzić pieniądze, czas i przestrzeń. Nie są one tak pojemny jak zdolności CISS dawcy, ale nie trzeba instalować obok drukarki Epson Stylus Photo 915 (790, 870, 890). Świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie chcą dać zbyt wiele miejsca do drukowania na pulpicie.

RC może być wielokrotnego użytku setki razy. Zrób to bardzo łatwe do tej operacji nie wymaga nawet, aby pojemnik z tuszem. Wysokiej jakości materiały i zapewnia mobilność napełniania kartridży do drukarek Epson Stylus Photo 890 (790, 870, 895, 915) niezawodności.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj