Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson 1160

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wieczne kartridże, czy kartridże wielokrotnego napełniania, są identyczne (wg. kształtu) do oryginalnych kartridży, lecz przyznaczone są do wielokrotnego użytku. Kartridże Inksystem wyposażone w samoresetujące się chipy, co pozwala na uzupełnianie kartridża do kilkuset razy! Już nie trzeba biec do sklepu po nowy kartridż do twojej drukarki. Wystarczy tylko dokupić tusze i drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Napełnianie kartridży Inksystem jest bardzo proste, nie trzeba nawet wyjmować kartridży z drukarki aby je napełnić. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże Inksystem są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wielokrotnego napełniania wkładów do Epson 1160 są wykonane przez analogię z oryginalnych kaset, ale zresetować chipy, które pozwalają uzupełnić każdej kasety znowu i znowu, nawet kilkaset razy.
 Tankowanie ich wkłady są bardzo proste, nawet w tym nie ma potrzeby, aby wydostać się z wkładów do drukarek.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego może być łatwo zdemontowana i mogą być wymieniane, co sprawia, że łatwo przekonwertować jednego modelu na inny, lub wymiany uszkodzonego wkładu.

Oryginalne chipy nr: S0201, S0202

Koszt kasety 149 rubli, koszt zestawu (4 wkłady): 596 rubli
Koszt kasety: 29,99 PLN, koszt zestawu (4 wkłady): 119,96 PLN
Koszt kasety: 14900 Bel. rubli, koszt zestawu (4 wkłady): 59 600 bel. Pocierać
Koszt kasety 770 tenge, koszt zestawu (4 wkłady): 3080 m.
Koszt kasety 50 lei, wartość zestawu (4 wkłady): 200 lei
Koszt kasety: 6,6 lari, koszt zestawu (4 wkłady): 26,4 GEL

Zestaw napełniania kartridży Epson 1160 opracowany przez analogię z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Epson. Brak oryginalnych kaset, które zostały z powodzeniem zastąpione przez RC prezentowane w tym S0201 i S0202.

Jedną z głównych cech RC - jest ustawiony na zero żetonów. To Ponadto można zatankować w Epson Stylus 1160 wkład, który kończy się farba. Można to zrobić setki razy.

Zestaw RC dla Epson Stylus 1160 jest bardzo łatwy w użyciu. Aby kontynuować pracę z tonerem Epson Stylus 1160 nie musieli nawet wyjść z drukarki. Tuck to wewnątrz puszki.

Wielokrotnego napełniania wkładów mają praktycznie żadnego wpływu na jakość druku, Epson Stylus 1160. Wypełniony RC wysokiej jakości tuszu, użytkownik może uzyskać wysokiej jakości, jasny i ostry wydruków.

Wielokrotnego napełniania wkładów do drukarek Epson Stylus 1160 wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (poliwęglan). Są one łatwe do demontażu, zamieniają się miejscami. Z tego powodu dla Epson Stylus 1160 wkłady z atramentem, które można uzupełnić paliwo, obniżyć koszty druku w dziesiątki lub nawet setki razy.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj