Kartridże wielokrotnego napełniania do Epson Expression Home XP-405WH

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże INKSYSTEM są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM do Epson Expression Home XP-405WH są analogiczne do oryginalnych kartridży Epson, lecz są wyposażone w chipy samoresetujące, które pozwalają uzupełniać wkłady znowu i znowu, nawet kilkaset razy!

Napełnianie tych kartridży jest bardzo proste, nie trzeba nawet wydostawać kartridże z drukarki. Stworzone z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, łatwo instalują się i demontują się; łatwo zamienić kolor, co sprawia, że komplet do jednego modelu drukarki można łatwo zmienić na komplet do innego modelu, lub wymienić uszkodzone wkłady.

 

Numery oryginalnych kartirży: T18

 

Wartość kompletu (4 wkładów) - 139.6 złotych

 

Oferowany zestaw kartridży wielokrotnego napełniania (RC) do Epson Expression Home XP-405WH - dobra alternatywa dla oryginalnych kartridży firmy Epson. Alternatywa dla oryginalnych kartridży o numerach: T18. Tak więc, kartridże wielokrotnego napełniania Inksystem - to wielka ekonomia Państwa czasu i pieniędzy. A to oznacza łatwość w ekspluatacji oraz jeszcze więcej wydruków kolorowych!

 

* UWAGA: cena kartridży wielokrotnego napełniania do Epson Expression Home XP-405WH nie zawiera wartości tuszy. Komplet tuszy do kartridży możesz dobrać z towarów polecanych na dole.

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj