Kartridże wielokrotnego napełniania do Brother MFC-J4510DW

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM są produkowane z wykorzystaniem wysoceodpornego polikarbonatu w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej.Testowanie ta kilkaetapowa kontrola jakośći gwarantują całkowitą kompatybilność z urządzeniami drukującymi. Konstrukcja kartridży jest podobna do oryginalów, co pozwala zredukowac koszty druku w 95% za rachunek wielokrotnego wykorzystania. Wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, kartridże INKSYSTEM są proste w eksploatacji i mogą być zawsze wymienione.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM do Brother MFC-J4510DW są analogiczne do oryginalnych kartridży Brother, lecz są wyposażone w chipy samoresetujące, które pozwalają uzupełniać wkłady znowu i znowu, nawet kilkaset razy!

Napełnianie tych kartridży jest bardzo proste, nie trzeba nawet wydostawać kartridże z drukarki. Stworzone z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, łatwo instalują się i demontują się; łatwo zamienić kolor, co sprawia, że komplet do jednego modelu drukarki można łatwo zmienić na komplet do innego modelu, lub wymienić uszkodzone wkłady.

Numery oryginalnych kartirży: LC-103BK, LC-103Y, LC-103M, LC-103C

Oferowany zestaw kartridży wielokrotnego napełniania (RC) do Brother MFC-J4510DW - dobra alternatywa dla oryginalnych kartridży firmy Brother. Alternatywa dla oryginalnych kartridży o numerach: LC-103BK, LC-103Y, LC-103M, LC-103C. Tak więc, kartridże wielokrotnego napełniania Inksystem - to wielka ekonomia Państwa czasu i pieniędzy. A to oznacza łatwość w ekspluatacji oraz jeszcze więcej wydruków kolorowych!

* UWAGA: cena kartridży wielokrotnego napełniania do Brother MFC-J4510DW nie zawiera wartości tuszy. Komplet tuszy do kartridży możesz dobrać z towarów polecanych na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł