Drukarka fotograficzna HP format А3

Wszechstronny druk szerokoformatowy o fotograficznej jakości

Rynek urządzeń drukujących jest podzielony według potrzeb poszczególnych grup pułkownikowa. Znajdują się domowe drukarki bez dodatkowych funkcji, niewielkie fotolaboratoria fotograficzne, specjalistyczne maszyny o dużej wytrzymałości do biur. Osobny dział stanowią drukarki HP format a3, czyli sprzęt dostosowany po potrzeb inżynierów, fotografików, kreślarzy, projektantka, biur, zajmujących się reklama. Zapewniają one profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty w formacie od pocztówki do A3+ . Producenci zadbali o to, by kombajny nie sprawiały wrażenia monstrum ze względu na obsługiwane formaty papieru i umieszczały się na typowym biurku. Być może drukarka HP a3, to nie jest dopracowanym połączenie typowej atramentówki ze skanerem, kserokopiarka oraz faksem, lecz idealnie się spełniają pod względem druku dużej ilości materiałów o wielkim formacie. Większość modeli posiada specjalistyczne oprogramowanie, niezbędne do uprzedniej obróbki graficznej drukowanych materiałów. Atramentówki posiadają niezbędne dziś możliwość pracy z kilkoma użytkownikami na raz za pośrednictwem sieci bezprzewodowej WiFi lub Ethernet, maja niezbędne opcje do druku prosto z tabletów lub smartfonów za pomocą aplikacji HP ePrint, są w stanie wydrukować prosto z aparatu fotograficznego lub pen drive’a. A wiec wykorzystywane mogą być nie tylko przez pojedynczych użytkowników, lecz również przez cale zespoły. Wracając do danych technicznych:

 • drukarki obsługują papier zwykły oraz specjalistyczny, w tym fotograficzny;

 • drukują z prędkością od 20 stron na minute do 35 w zależności od modelu;

 • są zaopatrzone w podajniki papieru;

 • posiadają wbudowana pamięć oraz przystępny,intuicyjne zrozumiały panel sterowania;

 • rozdzielacz druku maszyn to 600x1200 dpi dla czerni, oraz 4800x1200 dpi dla koloru.

By utrzymanie podobnego sprzętu nie było kosztowne ze względu na często wymianę atramentów, warto dodatkowo zainwestować w system stałego zasilania atramentem od INKSYSTEM, który jest całkowicie kompatybilny z mechanizmami drukującymi owego producenta, i zapewnia możliwość wykorzystania zamienników bez korozji lub jakichkolwiek uszkodzeń lub obniżenia jakości druku.

Sortuj:
 • według nazwy
 • według ceny
Widok:
 • Nie w sklepie
  Drukarka HP OfficeJet K8600 dn z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss
  Drukarka HP OfficeJet K8600 dn z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss
  Drukarka kolorowa HP Officejet Pro z serii K8600 przeznaczona jest dla użytkowników małych biur i rodzinnych firm. Format A3, 1200x1200 dpi, 4 kolory, szybkość drukowania - 35 stron/min
  2 174.70 1 968.60 Więcej
 • Nie w sklepie
  HP Deskjet 9800
  HP Deskjet 9800
  Wysokiej jakości fotograficzna drukarka atramentowa HP DeskJet 9800 drukuje z prędkością do 30 str./min. w czerni i 20 str./min. w kolorze. Oferuje wyjątkową jakość druku sześcioatramentowego z rozdzielczością optymalizowaną do 4800 dpi.
  842.64 Więcej
 • Nie w sklepie
  HP Deskjet 9650
  HP Deskjet 9650
  Idealna drukarka dla firm, kreatywnych profesjonalistów dokumenty i zdjęcia na szerokiej gamie rozmiarów i typów nośników do A3 +. Produkujemy profesjonalnej jakości zdjęć, bez granic, ze do A3 10 x 15 cm.
  786.16 Więcej
 • Nie w sklepie
  HP Officejet 7110
  HP Officejet 7110
  HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter to drukarka atramentowa stworzona dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw. Charakteryzujące się prędkością druku do 15 str./min w czerni i 8 str./min w kolorze. Posiada interfejs USB 2.0 oraz karty sieciowe: Ethernet i Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n. Wyposażona w podajnik na 250 arkuszy.
  532.98 Więcej
 • Nie w sklepie
  HP Photosmart Pro B8553
  HP Photosmart Pro B8553
  695.54 Więcej

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj