Drukarka HP Deskjet F4583 z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss

Doskonała drukarka dla domu i potrzeb biura. Format A4, 1200x4800 dpi, 4 kolory, prędkość druku - 28 stron/min.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Kolorowa atramentówka HP Deskjet F4583 jest nazywane jednym z najbardziej wygodnych, zrozumiałych i atrakcyjnych sprzętów drukujących. Stworzony kombajn został dla małych firm lub osób pracujących w domu. Dla tych, którzy potrzebują nie tylko skanera, kserokopiarki i drukarki w jednym, lecz także aparatu, do którego można się podłączyć z dowolnego miejsca: z kuchni, salonu, lub oddalonego biurka w firmie.

Wysoka prędkość druku - do 28 str/min w trybie monochromatycznym i 22 w kolorze, połączona jest z wysoką jakością wydruków o rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Oprócz podstawowych charakterystyk HP F4583 posiada unikalne oprogramowanie HP SmartWeb Printing , które pozwala ulepszać wydruki, wzięte z Internetu. To niewielki pod względem gabarytów urządzenie (4.5 kg) jest także maksymalnie proste w obsłudze. Na przykład opcja WiFi włącza się za pomocą jednego przycisku.

Owo urządzenie działa wykorzystując druk atramentowy. Mimo tego, że tylko tusz może zapewnić wysoką jakość odbitek, jest to dość kosztowne rozwiązanie ze względu na ceny oryginalnych atramentów. Dlatego Inksystem proponuje instalacje CISS, czyli systemu stałego zasilania. Po pierwsze sprzęt zabezpiecza głowicę, ułatwia kontrolowanie poziomu atramentu, a po drugie pozwala drukować, używając tuszy-zamienników Inksystem. Dzięki tej możliwość koszty eksploatacji redukują się kilkakrotnie, gdyż atrament jest bardziej wydajny i znacznie tańszy, niż oryginalne naboje. Jakość wydruków przy tym pozostaje na najwyższym poziomie
UWAGA: podana cena obowiązuje tylko przy zakupie drukarki z systemem stałego zasilania CISS INKSYSTEM. Firma INKSYSTEM nie sprzedaje urządzeń drukujących bez systemów stałego zasilania.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj