Drukarka HP OfficeJet 6000 z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss

Profesjonalne dokumenty w kolorze. Format A4, 1200x4800 dpi, 4 kolory, prędkość druku - 32 stron/min

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Producenci drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych rozumieją, że nie tylko dane techniczne są ważne dla nabywców i użytkowników, lecz w pierwszej kolejności przystępna cena przy zakupie, oraz maksymalnie niskie koszty eksploatacji w przyszłości. HP jak zawsze zadbała o swoich klientów i wyprodukowała model atramentówki HP OfficeJet 6000. Jest to drukarka z podłączonym systemem CISS.

Maszyna posiada możliwość pracy w sieci, czyli udostępnia współużytkowanie drukarki przez wiele osób jednocześnie. Idealne dla pracowników biur. Dodatkowo przejrzysty i zrozumiały panel sterowania. Brak tu może wyświetlacza, jednak przyciski są intuicyjnie zrozumiałe, więc nie jest to szczególna wada. Prędkość druku stanowi 32 str./min w mono przy rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Ponadto HP 6000 obsługuje papier o różnej gramaturze, posiada podajnik do 250 arkuszy i jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Przy takich możliwościach waży niecałe 5 kg, a wymiary to 458 x 164 x 389 mm.

Drukarka jest połączona z systemem stałego zasilania atramentem CISS. Jest to rozwiązanie nakierowane na maksymalne obniżenie kosztów druku. Sprzęt ów umożliwia korzystanie z tuszy-zamienników. Wiadomo, że rzeczywisty koszt wydruku zależy w większym stopniu od ceny atramentów. Przy użyciu tuszy Inksystem, które są bardziej wydajnie, znacznie tańsze i prostsze pod względem nabycia, niż oryginalne wkłady, lecz tak samo dobre jakościowo, ogólne koszty eksploatacji maleją nawet kilkakrotnie.
UWAGA: podana cena obowiązuje tylko przy zakupie drukarki z systemem stałego zasilania CISS INKSYSTEM. Firma INKSYSTEM nie sprzedaje urządzeń drukujących bez systemów stałego zasilania.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj