Epson Stylus Photo R360

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Wielu amatorów i miłośników fotografii przynajmniej raz zastanawiało się nad tym, by spróbować wydrukować zdjęcia własnoręcznie, bez zwracania się do profesjonalnego fotolaboratorium. Odstrasza tylko jakość możliwych odbitek oraz cena sprzętu. Z myślą o takich osobach firma Epson wyprodukowała kolejny model domowej drukarki atramentowej z przydomkiem - fotograficzna. Mowa o Epson Stylus Photo R360 - cudownie wyglądającej drukarce. Jest to typowa atramentówka, wyposażona w rozdzielczość 5760x1440 z technologią zmiennej wielkości kropli, złączem USB i PickBridge. Prędkość druku zwykłego tekstu w monochromie lub kolorze wynosi 30 stron na minutę, a jedno zdjęcie formatu 10x15 drukowane jest w ciągu zaledwie 13 sekund. Również drukarka dostała od producentów oprogramowanie typu PhotoEnhance, Epson Easy Photo Print oraz program do korekcji czerwonych oczu. Korzystanie z Epson R360 ułatwia wygodny wyświetlacz i ulokowany z przodu panel sterowania.

Aby druk dużej ilości zdjęć nie był uciążliwy pod względem finansowym, warto zainstalować system stałego zasilania atramentem. Jego główna zaleta to redukcja kosztów druku. Udowodniono, że CISS obniża koszty eksploatacji nawet pięciokrotnie, gdyż umożliwia użytkownikom korzystanie z tuszy on innych producentów. Najlepsze według opinii publicznej są atramenty Inskystem. Zestawy są bardzo wydajne, sprzedawane w pojemnych butlach, których starcza na długi czas, tusze nie ustępują oryginałom pod względem jakości odbitek, a są kilkakrotnie od nich tańsze

Epson Stylus Photo R360

Technika


Minimalna wielkość kropel   
1 pl

Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
450 mm x 414 mm x 210 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
6 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B


Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj