Epson Stylus Photo R285

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus Photo R285

Epson stylus photo r285 – drukarka, przeznaczona zająć miejsce w domu dyzajnera albo wielbiciela fotografowania. Przecież jest drukarką fotograficzną.

Epson r285 wyposażona 6-kolorowym atramentowym piezoelektrycznym systemem druku. Kolory palety CMYK są dopełnione dwoma dodatkowymi: niebieskim a jasnopurpurowym, co gwarantuje lepsze przekazywanie kolorów na papierze. Głowica drukująca firmowa EpsonMicroPiezo. Tusz tez specjalny dla tego typu drukarek: fotograficzny Epson Claria™ Photographic (Korea Południowa). Objętość kropli atramentów dziwi swoim minimalnym wymiarem: 1pl. W droższych przedstwicielach serii epson photo p50, naprzykład, większa kropla, chociaż ona uważa się bardziej profesyjną.

Epson stylus r285, niestety, drukuje tylko na nośnikach formatem A4. I to jest wadą, przecież fotograficzna drukarkę dla domu kupują dla wydruku zdjęć formatem 10x15cm najczęściej.

Rodzaj interfejsu podłączenia drukarki r285 do komputera tylko jeden i to nie bardzo użyteczny: USB 1.1 Type B. Już u następnych drukarek, takich jak Stylus Photo R2880, podłącze zmienione na USB 2.0.

Niewątpliwą zaletą epson r285 jest możliwość kupić z podłączonym Systemem stałego zasilania atramentem CISS. Pozwala obniżyć koszt odcisku prawie w 30razy wartością włąśnie CISS a zestawu kartridżów, a jeszcze-możliwością przez długi czas nie wymieniać i nie kupować wydajne materiały – pojemniki objętością 130ml każdy to gwarantują z góry.

Epson Stylus Photo R285

Technika


Minimalna wielkość kropel   
1 pl

Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
450 mm x 282 mm x 187 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
5 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj