Epson Stylus Photo 950

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Firma Epson jest jednym z najlepszych światowych producentów urządzeń elektronicznych, w tym drukujących. Mimo wysokiego stanowiska, nie poprzestaje ona zadziwiać klientów i wypuszcza nowe produkty, a także udoskonala poprzednie modele. Domowa drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo 950 to najwyższy poziom, ze szczegółowo dopracowanymi detalami. Sprzęt posiada:

rozdzielczość, równa 2880x1440 dpi, złącz USB, Parallel, prędkość druku do 10 stron w trybie monochromatycznym, wielkość kropli 2 pl., kompatybilność z powszechnie używanymi systemami operacyjnymi, 6-kolorowy mechanizm drukujący, pojemny podajnik papieru, mieszczący do 100 arkuszy. Fajną funkcją jest automatyczne odcinanie zdjęć w przypadku korzystania z papieru fotograficznego w rolkach. Odbiornik zdjęć jest mocowany do obcinacza tak, by wydrukowane i odcięte zdjęcia trafiały na specjalny, czarny materiał. Ulokowany z przodu panel sterowania umożliwia pracę bez użycia komputera. Niezbędne złącze typu USB w tym modelu znajdują się z tyłu Epson 950.

Druk atramentowy jest najlepszym rozwiązaniem przy pracy ze zdjęcia, lecz opcja ta jest bardzo kosztowna. By drukować i nie zastanawiać się nad kosztami, ilością zużytego atramenty, warto zainwestować dodatkowo w CISS od Inksystem. Urządzenie pozwala kontrolować poziom tuszu, nabywać atramenty Inksystem w dużych i butlach, uzupełniać pojemniki nie wstrzymując druku, otrzymywać wydruku najwyższej jakości. Z CISS sposób wydrukować kilkaset stron więcej z jednego napełnienia.

Epson Stylus Photo 950

Technika


Rozdzielczość drukowania   
2.880 x 1.440 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Masa   
7 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
Parallel, USB 2.0 Type B


Zostaw opinię

Dariusz

Drukarka z CISS pracuje bez zarzutów. Rewelacja!

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj