Epson Stylus Photo 935

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Nowoczesne biura, firmy, szkoły językowe, organizacje lub osoby pracujące zdalnie często potrzebują niezawodnego sprzętu, który sprawdzi się nawet w najbardziej kłopotliwych i zapracowanych sytuacjach, a nie będzie potrzebował ciągłej wymiany atramentu, wydrukuje idealnej jakości zdjęcia lub obraz, grafikę, wykres. Z myślą o takich użytkownikach Firma Epson opracowała produkt Epson Stylus Photo 935. Drukarka fotograficzna charakteryzuje się dobra prędkością druku - do 26 str. w czerni oraz 24 w kolorze, wysoką rozdzielczością, równą 4800x1200 dpi, która zabezpiecza dokładne oddanie kolorów, precyzyjne wydrukowanie wszystkich szczegółów. Dodajmy do tego pojemne podajniki papieru, wbudowany programowy dupleks i Epson 935 można z pewnością nazwać idealnym urządzeniem do zadań biurowych i zapracowanych domowników.

Jednak eksploatacja podobnych urządzeń atramentowych, szczególnie przy miesięcznym obciążeniu w kilkanaście tysięcy stron, nierozerwalnie związana jest z znaczącymi kosztami. Tyczy się to przede wszystkim zakupu oryginalnych wkładów. By nadal móc drukować dużo, w dobrej jakości, a przy tym oszczędzać firma Inksystem proponuje dodatkową instalację systemu CISS. Dzięki niemu i atramentowi Inksystem kilkakrotnie wzrasta wydajność, a jakość pozostaje niezmiennie wysoka. Sęk w tym, że atrament sprzedawany jest w pojemnych butlach, których starcza na większa ilość odbitek. W połączeniu z niewysoką ceną daje to ogólne obniżenie kosztów.

Zostaw opinię

Lana Stein

Korzystałem z CISS innego producenta – masakra. Myszlałem, że już nie wrócę do zamienników, ale zaryzykowałem jeszcze raz spróbować i trafiłem na bardzo dobry CISS i tusze zamienne. Jakość jest MEGA POZYTYW! Polecam.

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj