Epson Stylus Photo 915

Epson Stylus Photo 915 to doskonała drukarka fotograficzna, idealna dla każdego aparatu cyfrowego oraz fotografii rodzinnej. To prawdziwa alternatywa dla profesjonalnej obróbki zdjęć, odbitki pozbawione marginesów, bezpośrednio z karty pamięci aparatu cyfrowego (DSC), bez konieczności podłączania do PC.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

W dobie smart fonów, tabletu i urządzeń wielofunkcyjnych nadal istnieje miejsce dla zwykłych drukarek fotograficznych, które poza opcja druku nie posiada dodatkowych możliwości. Mimo to prawdziwi miłośnicy fotografii z chęcią kupują dobre atramentówki, które zapewniają im idealną jakość drukowanych zdjęć. Na przykład, Epson Stylus Photo 915 to typowa domowa drukarka fotograficzna. Jest ona kompatybilna niemal z każdym aparatem. Wielu uważa urządzenie za dobrą alternatywę dla profesjonalnych drukarek. Na opinie tę wpływają takie dane jak, możliwość druku bez marginesów, wydruk fotografii prosto karty pamięci aparatu, ogólnie ceniona jest praca drukarki bez podłączania jej do komputera. Wyjątkową jakość zdjęć gwarantuje zoptymalizowana rozdzielczości druku - 5760x720 dpi; wierne oddanie kolorów zapewnia 6- kolorowy mechanizm drukujący. W razie potrzeby Epson 915 drukuje na papierze o różnej gramaturze oraz o różnym formacie, pracuje cicho, wygląda schludnie, słowem, idealne domowe urządzenie drukujące.

By zredukować największą wadę tego typu atramentówek, firma Inksystem proponuje zainwestować dodatkowo w system stałego zasilania. Dzięki niemu drukarka zwiększy wydajność, nie tracąc na jakości zdjęć, a sam użytkownik przestanie tracić czas na żmudną i brudzącą wymianę naboi. Na ogół najdroższe są oryginalne wkłady, a z CISS można korzystać z tuszy inksystem, które sprzedawane są w pojemnych butlach, każda jest znacznie tańsza niż jeden wkład od producenta. To właśnie powoduje obniżenie kosztów.

Epson Stylus Photo 915

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 720 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
467 mm x 547 mm x 302 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 2.0 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj