Epson Stylus Photo 890

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus Photo 890: ulubiebiec domowy

Epson Photo 890 przeprowadza drukowanie o rozdzielczości 2880 dpi, tworząc wysokiej jakości zdjęcia i dokumenty. Epson 890 posiada funkcję drukowania zdjęć i reprodukcji dokumentów bezpośrednio ze stacji roboczej. Urządzenie zapewnia najwyższą jakość druku, a konstrukcja zapewnia najbardziej komfortową obsługę drukarki, co zostało zauważone przez użytkowników w Warszawie i w Gdańsku.

Drukowanie dokumentów z wykorzystaniem całej powierzchni papieru (praktycznie bez marginesu) na arkuszu А4 w formacie 4"x6" – to jest realna możliwość na zawsze zrezygnować z użycia papieru o określonym formacie, i co najważniejsze – nie trzeba obcinać krawędzi. Do drukowania panoramicznych odbitek konstrukcja posiada uchwyt dla rolki papieru o szerokości 100 i 210 mm. Takie możliwości jest nie tylko w Epson Photo 890, ale także w modelach podobnych - Stylus Photo R390 i Stylus Photo R2400.

Istnieje możliwość drukowania w standardzie Lightfast, a także użycie go przy eksploatacji papieru matowego MattePaper–Heavyweight od firmy EPSON, który zapewni gwarantowaną jakość i odporność na światło zdjęciom i dokumentom w ciągu 20 lat po wydrukowaniu pod warunkiem przechowywania obrazów pod specjalnym szkłem lub w albumach fotograficznych.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj