Epson Stylus Photo 830

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Wielu twierdzi, drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo 830 to nieskomplikowany sprzęt bez dodatkowego oprogramowania, który dzięki swojej prostocie oraz niezawodności świetnie się sprawdzi w małym biurze, lub domu amatora fotografii, a nawet być może bardziej zaawansowanego użytkownika. 6-kolorowy mechanizm drukujący jest w stanie wydrukować w ciągu minuty 14 stron w trybie mono i 13.7 w kolorze. Rozdzielczość wydruków wynosi 5760x720 dpi. Minimalny rozmiar kropli równa się 4 pl. Podajnik urządzenia też zasługuje uwagi - mieści do 100 arkuszy formatu A4. Wygląd zewnętrzny też sprawia przyjemne wrażenie: nowoczesna bryła o niewielkich wymiarach: 480x181x260 oraz wadze w 3 kilogramy. Odgórne przyciski sterowania ułatwiają i umożliwiają obsługę atramentówki bez użycia komputera osobistego. Epson 830 jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, na przykład Windows, Mac OS i posiada programy typu Epson Quicker lub Photo Starter.

W przypadku, jeśli dodatkowo zainstalować CISS, eksploatacja stanie się znacznie tańsza, wydajność wzrośnie kilkakrotnie. Prze tym jakość wydrukowanych zdjęć nie ucierpi. Sam system zabezpiecza głowicę, ułatwia uzupełnianie płynu, a także umożliwia kontrolowanie faktycznego stanu tuszu. CISS w połączeniu z atramentami Insystem producenta to duże oszczędności. Tusz jest wydajny i tani. Z jednego napełniania można wydrukować kilkaset stron więcej, niż z zestawu oryginalnych naboi. Biorąc pod uwagę cenę tuszy, korzyści finansowe są ewidentne.

Zostaw opinię

Krzysztof Nowak

Jakościowy druk w domu nie jest już problem. W takiej cenie – super sprzęt (Качественная печать дома больше не проблема.

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj