Epson Stylus Photo 790

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Robienie oraz następne drukowanie zdjęć to modne hobby wielu współczesnych ludzi. Aby wydrukować szczególne fotografie, wielu użytkowników decyduje się na zakup drogich, potężnych, dużych drukarek fotograficznych. Istnieją jednak domowe atramentówki, które z łatwością drukują zdjęcia, porównywalne do prac z fotolabu. Przykładem takiego sprzętu jest Epson Stylus Photo 790. Po pierwsze, drukarka jest niedroga sama w sobie, ale dane techniczne są na dobrym poziomie: prędkość druku wynosi 7.8 stron na minutę w trybie monochromatycznym oraz 7.5 stron na minutę przy kolorowych wydrukach.. 6-kolorowy mechanizm drukujący wiernie odtwarza kolorystykę, dobrze oddaje gamę, rozdzielczość 1440 x 720 dpi odpowiada za doskonałe oddanie nawet najdrobniejszych elementów. Oprócz tego Epson 790 posiada złącza, niezbędne do druku bez użycia komputera osobistego. Mała wadą drukarki jest brak wyświetlacza, jednak przy jedynej funkcji atramentówki- drukowanie, nie jest on koniecznością.

Częsty druk zdjęć, w połączeniu z technologią atramentową oznacza jedno - koszty. Dlatego proponujemy instalację CISS, który pozwala znaczącą obniżyć cenę eksploatacji, zapobiec zapowietrzeniu głowicy drukującej, i zapomnieć o częstym poszukiwaniu i zakupie drogich, niewydajnych wkładów. Tusze Inksystem to wydajny i tani produkt. Dzięki temu połączeniu nich z ciss, użytkownicy mogą zwiększyć ilość drukowanych stron, a koszty odpowiednio zmniejszyć. Przy tym tusz zapewnia jakość na poziomie oryginałów.

Zostaw opinię

Łukasz

Opole Niezawodny sprzęt w dobrej cenie.

Nicola

Super drukarka. Najlepsze pojednanie ceny i jakości. Drukarka współpracuje z CISS BAAAAAAAAARDZO dobrze.

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj