Epson Stylus Photo 700

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dobre urządzenie wielofunkcyjne, to podstawowe narzędzie pracy wielu biur i freelancerów. Dlatego przed zakupem dokładnie są czytane opisy i podliczane przykładowe koszty utrzymania. Popularnością wśród użytkowników cieszy się model Epson Stylus Photo 700 - sprzęt typu "all in one". Nabywając go, osoby otrzymują dobrą drukarkę z rozdzielczością 5760x1440 dpi. W ciągu minuty atramentówka potrafi wydrukować do 20 strom zwykłego lub kolorowego tekstu. Dodatkowo w Epson 700 są wbudowane skaner, rozpoznający najdrobniejsze elementy z rozdzielczością 3200 x 6400dpi , oraz kserokopiarka z dobrą jakością i szybkością pracy.

Wygodny wyświetlacz o przekątnej 6.35 cm i przejrzysty system przycisków na panelu sterowania oraz takie oprogramowanie jak PictBridge lub USB Direct Print umożliwiają pracę ze sprzętem bez podłączania komputera osobistego. Praca kilku użytkowników równocześnie to kolejny atut aparatu.

Przy wysokim comiesięcznym obciążeniu lub częstym druku zdjęć, koszy zakupu atramentów mogą stać się stałym źródłem wydatków, dlatego firma Inksystem zaleca podłączenie także dodatkowo systemu zasilania atramentem CISS, który pozwala znaczącą obniżyć koszty eksploatacji, zwiększyć wydajność nie tracąc na jakości odbitek. System pozwala drukować przy użyciu atramentów Inksystem, które z kolei są sprzedawane w pojemnych butlach, starczających na długi okres czasu. Dodatkowo każdy zestaw kolorów kosztuje kilkakrotnie mniej, niż nie jedno opakowanie oryginalnych naboi.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj