Epson Stylus D88

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus D88

Prosta, ale stylowa i wygodna pod każdym względem drukarka Epson D88 z Systemem Stałego Zasilania Atramentem Ciss jest przeznaczona dla pełnokolorowego i czarno-białego druku. Epson Stylus D88, jak i Epson Stylus DX3850 z Systeme Ciss – to niezawodne urządzenia, bardzo popularne jak wśród przeciętnych użytkownuków, wykorzystujących drukarki w warunkach domowych, tak i wśród pracowników biurowych, którzy z kolei wykorzystują takie urządzenia dla druku na większą skalę.

W każdym bądź razie, ci i drudzy zgadzają się w jednym - urządzenia typu Epson Stylus D120, czy też Stylus D88 z Systemem Stałego Zasilania Atramentem Ciss, to urządzenia bardzo wygodne, wydajne, a najważniejsze, że są oszczędne. Stały wzrost popularności urządzeń z Systemem Ciss produkcji Korei Południowej uwarunkowany tym, że jest on bardzo wysokiej jakości, a producent zapewnia gwarancje zakładową na 12 miesięcy.

W zakładzie produkcyjnym wszystkie wyroby poddawane są kilustopniowej kontroli jakości, co sprawia, że produkcja dostarczana do konumenta jest sprawdzona i sprawna. Taka drukarka Epson Stylus D88 będzie służyć właścicielu długo i sprawnie, a do tego pozwoli zaoszczędzić materiały eksploatacyjne.

Epson Stylus D88

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
460 mm x 242 mm x 198 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
4 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
Parallel, USB 2.0 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj