Epson Stylus Photo R340

Idealna drukarka fotograficzna EPSON Stylus Photo R340 z systemem stałego zasilania atramentem (CISS)INKSYSTEM zadowoli tak amatorów, jak i profesjonalistów.
Format A4, 5760 х 1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1.5 pl, szybkość druku – 15 kartek/min w trybie czarno-białym

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus Photo R340 to fotograficzna drukarka atramentowa, która została opracowana z myślą o użytkownikach zaawansowanych w fotografii. Świadczy o tym wysoka rozdzielczość druku, wynosząca 5760x1440 dpi, 6-kolorowy mechanizm drukujący, dobra prędkość- do 15 str./min w mono i kolorze. Maszyna posiada niezbędne złącza kart pamięci i USB, dwa podajniki papieru: jeden na 120 zwykłych arkuszy, a drugi na 20 papieru fotograficznego. Dodatkowo producenci dodali do atramentówki fajne oprogramowanie typu PhotoQuicker 3.5, Epson Easy PhotoPrint lub Print Image Framer Designer, czyli proste narzędzia do pracy ze zdjęciami. Krótko mówiąc, Espon R340 to małe fotolaboratorium, umieszczone w 6- kilogramowym eleganckim i zgrabnym opakowaniu.

Jednak wydruk nie tylko zdjęć, lecz nawet, prezentacji, projektów graficznych lub zwykłego tekstu z wykorzystaniem technologii atramentowej, to wysokie koszta. Związanej jest to z tym, że tusz zazwyczaj jest mało wydajny, drogi, trudno dostępny. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest instalacja systemu stałego zasilania CISS. Z nimi koszty maleją dzięki wysokiej wydajności i dostępnej cenie atramentów tegoż producenta. Dodatkowo sprzęt jest przystosowany do dużej objętości płynów wewnątrz, znaczy to, że zakup nowych zestawów stanie się sprawą rzadszą. Jedno napełnienie tuszem Inksystem, to kilkaset stron wydruków więcej, a skoro atrament nie kosztuje kroci, to ogólna cena eksploatacji również jest niższa, niż przy użyciu oryginalnych wkładów z tuszem.

Charakterystyka drukarki Epson Stylus Photo R340 z CISS

Technologia druku Epson R340:
atramentowa (piezoelektryczna)

Maksymalny format druku:
А4 (210 х 297 mm)

Rozdzielczość druku (zdjęcie):
5760 x 1440 dpi

Ilość kolorów:
6 (CLcMLmYK - czarny, cyjan, jasny cyjan, magenta, light magenta, żółty)

Minimalny rozmiar kropli (pl):
3

System kartridży:
6 kartridży

Druk bez marginesów:
Tak

Szybkość druku:
Tekst czarno-biały, format A4 15 stron/min (Economy Mode)
Druk kolorowy, format A4 15 stron/min (Economy Mode)
Zdjęcia, A3, brak możliwości
Zdjęcia, A4, 164 c (Photo Mode)
Zdjęcia 10x15 cm 57 (Fine Mode)


Pojemność podajnika papieru:
120 arkuszy A4 (papier zwykły), 20 arkuszy A4 (papier fotograficzny)

Format nośników:
10х15 cm, 13х18 cm, А4, А5, А6, B5, Legal, Letter, Half Letter, Executive, Panoramic Photo Paper

Gramatura nośników:
64-90 g/m² (papier zwykły); 45-75 g/m² (koperty); do 255 g/m² (specjalne nośniki firmy Epson)

Grubość nośnika:
0,08 mm - 0,11 mm (papier zwykły); 0,13 mm - 0,15 mm (folie, papier fotograficzny); 0,16 mm - 0,52 mm, koperty); <0,23 mm (kartki katalogowe)

Druk na CD/DVD płytach:
Tak

Podłączenie do komputera:
USB 2.0 typu B do podłączenia komputera do PC/Mac

Obsługiwane systemy operacyjne:
Mac OS 9.1 oraz późniejsze modele, Mac OS X 10.2.4 oraz późniejsze modele, Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Windows XP

Dołączone oprogramowanie:
EPSON PhotoQuicker 3.5; EPSON Print Image Framer Designer; EPSON Print Image Framer Tool; EPSON CardMonitor; EPSON PhotoStarter; EPSON Print CD 1.2.

Drukowanie bezpośrednio z aparatów cyfrowych:
USB typu A do podłączenia aparatu
standard PictBridge, PRINT Image Matching, USB Direct Print


Drukowanie bezpośrednio z kart pamięci:
ompact Flash (I&II), xD-Picture Card, Smart Media, Secure Digital, MultiMedia Card, Magic Gate Memory Stick, Memory Stick, Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, IBM MicroDrive

Inne opcje:
wykorzystanie technologii Bluetooth za pomocą adaptera (C12C824142)

LCD:
3,6 cm, kolorowy, ze zmiennym kątem

Wymiary:
498 x 264 x 225 mm

Waga (kg):
6.0

Zawartość zestawu:
Drukarka Epson Stylus Photo R340, kabel sieciowy, instrukcja instalacji, CD z oprogramowaniem i sterownikami do Windows i Macintosh, załadowany system stałego zasilania atramentem do Epson Stylus Photo R340 (130 ml w każdym kolorze), karta gwarancyjna, instrukcja obsługi CISS (CD)

Kartridże:
Zestaw nie zawiera oryginalnych kartridży, urządzenie jest wyposażone w CISS

Warunki sprzedaży:
Wskazana cena drukarki/urządzenia wielofunkcyjnego jest aktualna przy zakupie zestawu z alternatywnymi materiałami eksploatacyjnymi
INKSYSTEM.


Gwarancja:
24 miesiące

Rodzaj urządzenia Epson R340:
drukarka

Drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo R340 - bardzo dobra alternatywa regularnym wędrówkom do laboratorium fotograficznego. Z tym urządzeniem możesz łatwo i szybko drukować zdjęcia w swoim domu. Drukarka EPSON Stylus Photo R340 może działać autonomicznie. Urządzenie może pobierać pliki do drukowania bezpośrednio z aparatów cyfrowych, dysków zewnętrznych (ZIP, CD-ROM, USB) lub kart pamięci. Ponadto drukarka EPSON Stylus Photo R340 potrafi nie tylko wydrukować zawartość karty pamięci, ale samodzielnie zapisywać ją na dysku urządzenia. Dzięki zamontowanemu Bluetooth możliwość drukowania z EPSON Stylus Photo R340 bez użycia komputera znacznie się zwiększa. EPSON Stylus Photo R340 może drukować zdjęcia bezpośrednio z telefonu komórkowego bądź PDA. Przy pomocy ekranu LCD wybór i edytacja zdjęć stają się jeszcze łatwiejsze.

EPSON Stylus Photo R340 wyposażony jest w sześciukolorowy system druku zawierający jasnoniebieski i jasnofioletowy kolory, które doskonale chwycą i odwzorowują jasność półtonów na zdjęciach. Z EPSON Stylus Photo R340 możesz drukować dużo dobrych zdjęć nie myśląc o wysokie koszty. Alternatywne materiały eksploatacyjne jak to system stałego zasilania atramentem INKSYSTEM pozwala w dziesiątki razy zmniejszyć koszty drukowania. System stałego zasilania atramentem INKSYSTEM do Epson Stylus Photo R340 zapewnia znaczne oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości odbitek.UWAGA: podana cena obowiązuje tylko przy zakupie drukarki z systemem stałego zasilania CISS INKSYSTEM. Firma INKSYSTEM nie sprzedaje urządzeń drukujących bez systemów stałego zasilania.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj