Epson WorkForce WF-3010DW

Ta zaprojektowana specjalnie z myślą o małych biurach drukarka oferuje niezawodne i elastyczne drukowanie z dużą prędkością oraz możliwość podłączenia poprzez sieć Wi-Fi i Ethernet.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd drukarki Epson WorkForce WF-3010DW

Prezentowane przez nas drukujące urządzenie jest przeznaczone bezpośrednio dla wykonania swojej głównej funkcji - jakościowemu i szybkiemu drukowi. Dana drukarka opracowana specjalnie dla niewielkich biur, odpowiada ona wymogom wysokiej wydajności i niezawodności, przy warunku jej stałej oraz intensywnej eksploatacji. Czterokolorowa drukarka Epson WF-3010DWF umożliwia drukowanie wysokiej jakości nie tylko czarno-białych dokumentów, ale również kolorowych obrazów i zdjęć. Warto zaznaczyć główną zaletę opisywanej drukarki, wśród których są:

 • Pierwszorzędna jakość druku;
 • Możliwość dwustronnego druku;
 • Możliwość łączności bezprzewodowej i zdalności pracy;
 • Wysoka szybkość druku;
 • Niezawodność i łatwość w eksploatacji.

Jakość druku z Epson WorkForce WF3010DW

Wiadomo, że drukujące urządzenie, przeznaczone do użycia w biurze, w uzupełnieniu do funkcji specjalnych musi drukować dokumentację w naprawdę wysokiej jakości przy tym posiadać wysokie szybkościowe charakterystyki. Wielkość kropli atramentu drukarki ma zaledwie 2 picoliters, a maksymalna rozdzielczość wynosi 5760x1440 dpi – tego całkiem wystarczy, żeby powiedzieć, że to jest właśnie biznes-jakość druku.

Atramentowa drukarka Epson WF-3010DW

Drukarka wyróżnia się piezoelektryczną technologią druku, która pozwala kontrolować parametry atramentowej kropli i zabezpiecza dokładne jej pozycjonowanie na papier, co gwarantuje pierwszorzędną jakość wydrukowanego obrazu.

Szybkość druku osiąga do 38 stron na minutę w niezależności, czy drukujemy kolorowy czy monochromatyczny tekst. Dwustronny druk dokumentów pozwala istotnie zwiększyć efektywność pracy. Drukarka posiada duży podajnik papieru, który mieści 250 kartek А4 i może drukować na papierze różnej gęstości i grubości, np. Na mapach, kopertach, wizytówkach i tak dalej. A dla tych, którzy chcą otrzymać od drukarki jeszcze większej funkcjalności, polecamy doskonałe wielofunkcyjne urządzenie Epson WorkForce WF-3520DWF.

Wygodna w eksploatacji – niezastąpiona w pracy

Jeśli mówimy o drukarce, z którą będzie pracował cały zespół, to taka drukarka musi posiadać co najmniej kilka różnego rodzaju połączania dla zdalnej z nią pracy. WorkForce WF-3010DW posiada wbudowany interfejs Wi-Fi, która umożliwia połączenie bezprzewodowe. Dlatego teraz każdy pracownik może szybko wysyłaś polecenia wydrukowania potrzebnch dokumentów – niezależnie od miejsca w pomieszczeniu. Interfejs Ethernet, jest przeznaczony akurat dla biura, tzn. grupy ludzi i pozwala korzystać zdalnie z urządzenia poprzez podłączenie bezpośrednio do lokalnej sieci LAN.

Proponujemy Państwu wspaniałe wielofunkcyjne urządzenie Epson WorkForce WF - 3530DTWF, które możecie kupić w naszym internetowym sklepie za całkiem dostępną cenę.

Wybieramy oszczędny druk

Opisywane urządzenie jest przeznaczone dla intensywnej eksploatacji i druku w dużych ilościach. Oryginalne kartridże są dosyć drogie i wystarczają na krótki okres czasu. W rozwiązaniu problemu istotnych wydatków na eksploatacyjne materiały pomaga system stałego zasilania atramentem. CISS nie wpływa na konfigurację urządzenia i nie pogarsza jakości wydruków, pozwalając oszczędzać na druku, aż do 30 razy.

Możecie nabyć Drukarkę Epson WorkForce WF-3010DW z CISS na naszej stronie internetowej już w tej chwili. Prezentowane urządzenie jest niezawodnym narzędziem w pracy i jest idealne dla małych biur, które wymagają wysokiej wydajności i bardzo dobrej jakości druku.

 

Technika

Metoda drukowania - 4-kolorowa drukarka atramentowa
Konfiguracja dysz - 384 dysz czarnych, 128 dysz na kolor
Minimalna wielkość kropel - 2 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości
Technologia tuszów - Tusze fotograficzne INKSYSTEM
Wydajność - Grupa robocza

Drukowanie

Szybkość druku ISO/IEC 24734 - 15 Str./min. Monochromatyczny, 9,2 Str./min. Kolor
Szybkość druku - 38 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły 75 g/m²)
Szybkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734 - 7,9 str. A4/min Monochromatyczny, 5,7 str. A4/min Kolor
Rozdzielczość drukowania - 5.760 x 1.440 DPI
Ilość wydruków - 12.000 Stron na miesiąc
Kolory - Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta

Złącza

Przyłącza - SB Hi-Speed — zgodny ze specyfikacją USB 2.0, Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n
Bezpieczeństwo w sieci WLAN - WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA PSK (AES)

Obsługa papieru / nośników

Formaty papieru - A4, A5, A6, B5, C4 (koperta), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, Letter Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 0.6729166666666666, Użytkownika
Pojemność podajnika uniwersalnego - 1 Arkusze W standardzie, 1 Arkusze maksymalnie, 1 Arkusze fotograficzne
Dwustronne - Tak
Pojemność podajnika papieru - 250 Arkusze W standardzie, 250 Arkusze maksymalnie
Liczba przegródek do papieru - 1

Informacje ogólne

Zużycie energii - 2 W (tryb uśpienia), 17 W (drukowanie)
Napięcie zasilania - AC 220 V - 240 V
Wymiary produktu - 449‎ x 380 x 165 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu - 5,3 kg
Kompatybilne systemy operacyjne - Mac OS 10.5.8 lub nowszy, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows XP x64
Załączone oprogramowanie - Epson Event Manager, EpsonNet EasyInstall
Emisja hałasu - Praca: 5,5 B (A)
Ciśnienie akustyczne - raca: 41 dB (A)
Zasilanie - 240V
Zawartość zestawu - Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Pojedyncze wkłady atramentowe, Instalacja / Podręcznik bezpieczeństwa, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi (CD), Karta gwarancyjna

Dodatkowe funkcje

Przetwarzanie nośników wydruku - Druk dwustronny, Thick Media Support

Inne

Gwarancja - 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu

Zostaw opinię

Bronislaus

Niedawno kupiłem drukarkę Epson Workforce WF-3010DW. Doskonale sobie radzi z drukowaniem zdjęć i dokumentów . Bardzo przydatna funkcja dwustronnego drukowania i możliwość drukowania bezprzewodowego przez Wi-Fi. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z zakupu.

Sofroniusz

Od dawna szukałem drukarki do pracy biurowej. Mo znajomy poradził mi wybrać Epson WF-3010DW. Kupiłem go i nie żałuję, działa przez prawie sześć miesięcy bez żadnych problemów. Prędkość druku jest wysoka, a do biura jest to najważniejsza rzecz.

Donat

Proszę mi uwierzyć, że to skarb, nie drukarka. Prędkość jest świetna, jakość też na poziomie. Ponadto, jeżeli zdecydujecie się kupić Epson WF-3010DW, to cena na tą drukarke przyjemnie państwa zaskoczy. Za cały okres pracy drukarka mnie ani razu nie zawiodła. A z systemem stałego zasilania atramentem wychodzi praktycznie za darmo.

Bruno

Wspaniała drukarka. Ani razu nie pożałowałem , że kupiłem Epson WorkForce WF-3010DW. Pasuje mi wszystko,i prędkość druku, i jakość. Jest bardzo wygodna w użyciu, nawet ja, z moim minimalnym doświadczeniem w pracy z urządzeniemi drukującymi, łatwo sobie poradziłem.

Bronisz

Drukarka Epson WF 3010 – prawdziwy skarb, zwłaszcza do pracy biurowej. Co mi się w niej szczególnie podoba- szybki druk, który nie ma żadnego wpływu na jakość. Nawet zdjęia drukuje nie gorzej niż w studio fotograficznym.

Jan

Przez długi okres czasu miałem w swoim biurze drukarkę Epson WF-3010DW, Nie miałem z niej żadnych problemów, dlatego zdecydowałem się kupić taką samą do siebie do domu. I, trzeba powiedzieć, dobrze trafiłem. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. A po zainstalowaniu CISS drukuję prawie za darmo.

Daniel

Niedawno nabyłem Epson 3010, urządzenie atramentowe. Niezła drukarka, ale nic ponadto. Jakość druku jest niezła, prędkość również, ale za taką cenę oczewkiwałem od Epson czegoś lepszego, chociaż szególnych niedosiągnięć nie zauważyłem.

Zobacz wszystkie opinie...

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj