Epson WorkForce Pro WP-M4095DN

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

 

Epson WorkForce Pro WP-M4095DN jest to potężna drukarka atramentowa, w której pracownicy japońskiego giganta dopracowali każdy szczegół. Dzięki ich staraniom drukarka stała jednym z najlepszych produktów w swoim segmencie urządzeń biurowych. Aby ułatwić, przyśpieszyć i udoskonalić pracę biura, maszyna została zaopatrzona we wbudowany programowy dupleks, dobrą rozdzielczość druku 4800x1200 dpi, prędkość pracy wynosi do 28 stron w trybie monochromatycznym i 24 w kolorze. Szczególnie wyróżnia się sprzęt dzięki możliwości pracy w sieci, niezbędnym złączom oraz możliwości sterowania aparatem bez podłączania komputera osobistego. Dość duże gabaryty Epson WP-M4095DN są spowodowane wewnętrznym schowkiem na papier, który mieści i chroni przed kurzem do 330 arkuszy. Takie rozwiązanie oszczędza czas na wymianę i dokładanie kartek.

Przy tak dużej ilości drukowanych stron miesięcznie, jakie produkuje drukarka biurowa, koszty eksploatacji są niezmiennie wysokie, ponieważ atramenty do tanich nie należą. Dlatego firma Inksystem proponuje rozwiązanie, dzięki któremu kombajn stanie się jeszcze lepszy, a co najważniejsze tańszy. Podłączenie CISS lub zestawu wiecznych kartridżów pozwoli korzystać z atramentów inksystem. Są one, w odróżnieniu od oryginalnych wkładów, bardziej wydajne, sprzedawane w pojemnych butlach, oraz znacznie tańsze, choć pod względem jakości nie ustępują oryginałom ani na cal. Połączenie produktów inksystem to możliwość druku większej ilości stron za mniejszą cenę.

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj