Epson WorkForce Pro WP-M4015DN

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

 

O urządzeniu wielofunkcyjnym Epson WorkForce Pro WP-M4015DN eksperci i użytkownicy twierdzą, że przemyślane i dopracowane w każdym calu. Jest to sprzęt typu 4 w 1, czyli połączenie skanera oraz kopiarki z opcją skalowania, które radzą sobie nawet z trudnymi tekstami, wypełnionymi drobnymi elementami graficznymi, i wydają odbitki wysokiej rozdzielczości. Drukarka z kolei pracuje z prędkością do 26 stron w czerni i 24 w kolorze z rozdzielczością 4800x1200. Takie dodatki jak programowy druk dwustronny, możliwość użycia Epson Net Print, schowki papieru o maksymalnej pojemności 580 arkuszy oraz kompatybilność z dostępnymi na rynku oprogramowaniami to dodatkowe plusy kombajnu, sprawiają, że Epson WP-M4015DN zwiększa wydajność pracy każdej firmy, codziennie drukującej duże ilości stron. Wygląd zewnętrzny również przyciąga uwagę: lśniąca biel, zgrabna forma obudowy, przyjemny panel sterowania.

 

Jednak jak każdy sprzęt biurowy takiego typu, to przede wszystkim wydatki, związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych.. W przypadku podłączonego CISS od Inksystem, koszta eksploatacji sprzętu znacząco maleją, jakość druku pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie, nawet przy kończącym się atramencie. Możliwe jest to, gdy do CISS używane są tusze Inksystem. Są one sprzedawane w pojemnych butlach, których starczy na długi czas. Dodatkowo każdy zestaw kolorów kosztuje kilkakrotnie mniej, niż nie jedno opakowanie oryginalnych naboi. W sumie CISS i tusz dają większą ilość wydruków w mniejszej cenie.

 

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj