Epson Stylus Photo RX600

Epson Stylus Photo RX600 to wysokiej jakości, wielofunkcyjne domowe centrum fotograficzne. Dzięki niewiarygodnym rozdzielczością drukowania, skanowania i kopiowania oraz rozbudowanym funkcjom pracy autonomicznej urządzenie Epson Stylus Photo RX600 jest kompletnym domowym systemem tworzenia zdjęć, który nie wymaga użycia komputera. Umożliwia tworzenie żywych i trwałych zdjęć bezpośrednio z cyfrowych aparatów fotograficznych i kart pamięci, przywracanie kolorów wyblakłych filmów i drukowanie albumów fotograficznych lub archiwizowanie ich bezpośrednio na dyskach CD-R i Zip®. To wszystko jest możliwe dzięki temu jednemu, bardzo wydajnemu, niewielkiemu i oszczędnemu urządzeniu.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Ostatnimi laty miejsce zwyczajnych drukarek atramentowy zajmują wydajne urządzenia wielofunkcyjne, które łatwością łączą w sobie nie tylko ksero, lecz także profesjonalny fotolab. Wśród szerokiej oferty firmy Epson wyróżniane są dwa modele, które nazwane są najbardziej silnymi, potężnymi,i dopracowanymi pod względem technicznym. Jeden z nich to Epson Stylus Photo RX600. Możliwości urządzenia 3 w 1 są imponujące: 6-kolorowy system drukujący, wysoka rozdzielczość 5760x1440 dpi , niezbędne złącza do druku bez komputerowego, możliwość pracy za pomocą WiFi, podajniki papieru o pojemności do 120 arkuszy, prędkość do 17 str/min, druk na papierze o różnej gramaturze, a także na innych nośnikach. Ksero posiada możliwość skalowania i kopiuje z prędkością do 17 stron w czerni i 4 w kolorze. Oprócz tego kombajn ma zainstalowany programy do obróbki kolorystycznej zdjęć, wydruk których zajmuje około 120 sekund. Słowem, Epson RX600 to jedno z najlepszych urządzeń wielofunkcyjnych w swoim segmencie.

By owo urządzenie wielofunkcyjne stało wręcz idealnym sprzętem domowym dla zaawansowanych fotografów, warto zainstalować dodatkowo CISS lub zestaw wiecznych kartridżów, które znaczącą obniżają koszty eksploatacji, gdyż umożliwiając korzystanie z tuszy Inksystem, które są sprzedawane w pojemnych butlach, są bardziej wydajne, niż niewielkie wkłady od producenta, znacznie tańsze i nie ustępują oryginałom pod względem jakości. Sam system -to zabezpieczona głowica i czyste ręce przy wymianie atramentu.

Epson Stylus Photo RX600

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
2.400 DPI x 4.800 DPI (poziomo x pionowo)

Informacje ogólne


Wymiary   
456 mm x 439 mm x 256 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
10 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj