Epson Stylus Photo R320

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Czy jest mozliwe, by jedno urządzenie wyglądało stylowo, nowocześnie, było latwe w obsłudze nawet bez użycia kompuetara osobistego, nie kosztowało kroci, jakość odbitek była porównywalna z tymi z laboratorium fotograficznych, a koszty eksploatacji nie odstraszały? Owszem, wszystko to można znaleść w kolejmum modelu drukarek Epson Stylus Photo R320. Z danych wynika, że maszyna jest to sprzętem domowy, drukującym z prędkością do 15 strom w trybie kolorowym i monochromatycznym przy rozdzielczości równej 5760 x 144o dpi; oprócz tego zainstalowane oraz wygonie ulokowane są niezbędne złącza do druku bez komputerowego, czyli SD Memory Card, USB lub CompactFlash Card. Aparat posiada wiele funkcji, usprawniającym obróbkę drukowanych zdjęć, grafiki, obrazu, witryn internetowych, na przykład Print Image Framer Designer, Print Image Framer Tool. Ogólnie urządzenie wygląda dobrze, elegancko i nowocześnie, nie zajmuje wiele miejsca, a najważniejsze wtyczki i przyciski są łatwo dostępne.

By Epson R320 był nie tylko drukarką domową do druku dobrej jakości wydruków, lecz także sprzętem, który nie potrzebuje stałej wymiany naboi, czasochłonnego ich poszukiwania oraz nie zżerał części domowego budżetu watro zainstalować CISS lub wieczne kartridże od Inksystem. Z nimi kilkakrotnie wzrasta wydajność, znacząco obniżają się koszty eksploatacji i cena jednego wydruku, przedłuża się żywotność drukarki, oraz skraca się czas na obsługę urządzenia, gdyż tusz dolewany jest do zewnętrznych pojemników CISS, bez wymiany wkładów

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj