Epson Stylus Photo 875

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Jednym z podstawowych kryteriów przy zakupie nowego sprzętu domowego jest, poza wymiarami i danymi technicznymi, oczywiście cena. Dlatego też producenci starają się stworzyć produkt, który nie odstraszał by klientów, a zarazem był maksymalnie dobry i dopracowany. Najlepszym przykładem stosunku jakości do ceny jest drukarka atramentowa Epson Stylus Photo 875. Urządzenie jest w stanie w ciągu 10 minut wydrukować około 140 stron idealnej jakości tekstu, grafiki, obrazu; druk jest możliwy bez użycia komputera osobistego - prosto z aparatu bądź innego nośnika (sterowanie odbywa się przy pomocy wygodnego wyświetlacza) Minimalna wielkość kropli to 4 pl, a rozdzielczość druku 5760x1440. Maszyna obsługuje arkusze formatu A4, dlatego też jej wymiary są niewielkie i kompaktowe: 480 x272 x451 mm, przy ogólnej wadze 3.3 kg.

Jak nazwa wskazuje Epson 875 jest przede wszystkim drukarką, przeznaczoną do pracy ze zdjęciami. Radzi sobie z tym doskonale: każde zdjęcie wygląda dobrze, bez smug, z jasnymi liniami oraz dobrą kolorystyką. Jednak atramentowy wydruk fotografii jest związany z częstym zakupem drogich i mało wydajnych wkładów od producenta. Najlepszym rozwiązaniem, by drukować taniej i nie tracić na jakości, jest zainstalowanie CISS bądź wiecznych kartridżów od Inksystem. Dzięki nim można korzystać z tuszy tego ż producenta, które są bardziej wydajnie, znacznie tańsze oraz łatwo dostępne w sklepie internetowym. Z kolei mechanizm i konstrukcja sprzętu zabezpiecza głowicę i ułatwia uzupełniania płynu bez brudzenia rąk.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj