Epson Stylus Photo 810

Drukarka Epson Stylus Photo 810 pozwala na uzyskanie nadzwyczajnej jakości wydruków obrazów fotograficznych na potrzeby użytkowników indywidualnych (w warunkach domowych) oraz firm (w warunkach biurowych). Niezależnie od tego, czy nabywana jest po raz pierwszy, czy też stanowi uaktualnienie posiadanej poprzednio przez użytkownika wersji urządzenia, drukarka ta wyposażona jest w szeroki zakres usprawnień technologicznych, mających na celu uzyskanie jak najwyższej efektywności procesu drukowania - począwszy od listów, a skończywszy na reprodukcjach fotografii w pełnej gamie barw. Ponadto zwiększona prędkość drukowania, rozszerzony zakres funkcji dodatkowych oraz niewiarygodnie prosta obsługa stanowią gwarancję niezrównanej jakości działania w każdych warunkach i każdym zakresie.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dziś drukarka sama w sobie zaliczana jest do przeżytków, jednak ci, którzy potrzebują właśnie ten sprzęt cenią sobie istniejące modele, gdyż są one dopracowane w najmniejszych szczegółach i dopasowane do potrzeb poszczególnych grup użytkowników. Tak Epson Stylus Photo 810 jest drukarką fotograficzną, która może być używana w biurze lub w domu i zadowoli potrzeby początkujących oraz zaawansowanych fotografów.

Z danych technicznych wynika, że maszyna nie posiada zawrotnej prędkości druku - 14 str w minutę w czerni oraz 13 w kolorze przy trybie ekonomicznym, jednak dla drukarki domowej jest to niezły wynik. Rozdzielczość wynosi 2880x720 dpi, a minimalna wielkość kropli równa się 4 pl. Niezłym rozwiązaniem producentów jest Print Image Matching, który pozwala udoskonalić kolorystykę drukowanych zdjęć. Ogólnie Epson 810 wygląda zgrabnie (wymiary: 480 x 272 x 451 mm) i waży zaledwie 3 kg, a więc nie zajmuje wiele miejsca.

Druk atramentowy to najlepsze rozwiązanie dla zdjęć, jednak związane jest to z wysokimi kosztami - zakupem mało wydajnych atramentów, które na dodatek są trudno dostępne. Aby to zmienić, wystarczy zainstalować system stałego zasilania atramentem CISS. To niewielkie urządzenie-przystawka pozwala korzystać z tuszy-zamienników od Inksystem. Są to atramenty, które nie ustępują pod względem jakości oryginalnym nabojom, lecz ich cena nie odstrasza, wydajność jest kilkakrotnie większa. Sam system ułatwia uzupełnianie atramentu, zabezpiecz głowicę i daje możliwość kontrolowania stanu płynu

Epson Stylus Photo 810

Technika


Minimalna wielkość kropel   
4 pl

Rozdzielczość drukowania   
2.880 x 720 DPI

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Masa   
3 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows 2000

Przyłącza   
Parallel, USB 2.0 Type B

Zostaw opinię

Mariusz

Dziękuję za szybką dostawę. Wreszcie mam drukarkę, o której marzyłem

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj