Epson Stylus Office T1100

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Każdy model drukarki biurowej, w odróżnieniu od domowej, powinien posiadać szczególne cechy i funkcje, które usprawniają oraz ułatwiają pracę firmy. Drukarka oraz skaner w niektórych organizacjach to podstawowe narzędzia pracy, na przykład w pracowniach technicznych, graficznych, biurach tłumaczeń, dlatego też sprzęt ów płowieniem być bardzo wytrzymały, szybki oraz maksymalnie niedrogi w eksploatacji. Epson Stylus Office T1100 całkowicie odpowiada tym wymaganiom. Drukarka obsługuje format A3+ oraz papier fotograficzny i matowy, posiada prędkość druku do 30 strom w trybie monochromatycznym i 17 w kolorowym przy rozdzielczości 5760x1440 dpi, podajniki papieru mieszczą do 120 arkuszy. I chociaż urządzenie do najmniejszych nie należy (616x797x415 mm) i waży 11 kg, nie zapominajmy, że jest to urządzenie, przeznaczone do biura i właśnie tam się sprawdzi najlepiej, sądzą z danych technicznych.

Jednak przy takim obciążeniu - ilości drukowanych stron, miesięczne koszty zakupu jednorazowych wkładów do Epson T1100 mogą być znaczące. Firma Inksystem proponuje instalację zestawu kartridżów wielokrotnego napełnienia. Sprzęt umożliwia korzystanie z atramentów Inksystem, które są bardziej wydajne, znacznie tańsze niż oryginalne naboje. Nie ustępują pod względem jakości zwykłym wkładom, lecz są zawsze dostępne w sklepie internetowym firmy. Na dodatek z wiecznymi kartridżami uzupełnienie tuszu nie zajmuje wiele czasu i nie brudzi rąk, wystarczy dolać płyn do wewnętrznych wielorazowych pojemników.


Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj