Epson L200

Nowość Epson L200

Opinie klientów: (0)

Jakościowy druk, skanowanie i kopiowanie, optymizowana rozdzielczość druku. Format A4, 4 kolory, rozmiar kropli 4 pl.
Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Przegląd urządzenia wielofunkcyjnego Epson L200

Przedstawiamy Państwu nowe urządzenie z serii "Fabryka druku Epson" - urządzenie wielofunkcyjne Epson L200. Ten model jest pozycjonowany jako urządzenie wielofunkcyjne o najniższych kosztach druku dokumentów kolorowych. Zaprojektowany specjalnie dla potrzeb produkcji w małej firmie jak i w innych instytucjach, drukarka jest wyposażona w oryginalny CISS z gwarancja na 6 miesięcy lub 6000 wydruków.

Techniczna strona L200

Wyróżniającą cechą tego modelu jest drukująca głowica Micro Piezo, lub tzw piezoelektryczna technologia druku, dzięki której już od dawna znana jest firma Epson. Maksymalna rozdzielczość stanowi 5760x1440 dpi, przy tym szybkość wydruku osiąga do 27 str/min dla monochromatycznych dokumentów i do 15 str/min dla kolorowych. Wydruk zdjęcia 10x15 cm zajmuje niewiele więcej niż minutę. Objętość kropli atramentu stanowi 4 pikolitry. Posiadając dość skromne funkcje, L200 Epson doskonale radzi sobie z podstawowymi zadaniami biurowymi.

urządzenie wielofunkcyjne Epson L200Skaner kontaktowy i kopiarka, które uzupełniają podstawową funkcję urządzenia wielofunkcyjnego – czyli drukowanie, będą bezcenne podczas pracy z dokumentacją biurową. Łatwe w instalacji oprogramowanie nie będzie powodować żadnych trudności nawet u początkującego użytkownika. Tym, którzy są zainteresowani danym urządzeniem, należy zwrócić uwagę na model Epson Stylus SX438W.

Originalny CISS od Epson

Fabryczny system stałego zasilania atramentem może pomieścic zbiorniki o pojemności 70 ml. Według wymagania producenta jednego uzupełnienia powinno wystarczyć, aby wydrukować 12000 czarno-białych stron i 6500 kolorowych. Takie rozwiązanie pozwala dużo zaoszczędzić na materialach eksploatacyjnych, również problem z skończniem się tuszu będzie zamartwiać was o wiele rzadziej. Model Epson L200 wykorzystuje do drukowania specjalne wodorozpuszczalne atramenty. Również warto zauważyć, że producent poleca uzupełniać CISS tylko oryginalnym farba Epson. Wszystkim fanom kolorowych o wysokiej jakości wydrukach oferujemy doskonałą drukarkę Epson WorkForce WF-2540WF.

Kompaktowe i praktyczne urządzenie wielofunkcyjne

Dane urządzenie wielofunkcyjne ma stosunkowo niewielkie wymiary, dzięki czemu można go łatwo rozmieścić w każdym miejscu pracy. Praktyczne rozwiązanie od dizajnera drukarki - jakościowy plastik i głównie matowe rowkowane pokrycie chroni przed niechcianymi zarysowaniami i odciskami palców.

Wśród możliwych podłączeń do komputera jest obecny tylko interfejs USB, znajdujący się z tylnej strony korpusu drukarki. Panel sterowania Epson L200 jest prosty i składa się z czterech przycisków, odpowiedzialnych za takie działania, jak: włączanie i wyłączanie zasilania, monochromatyczne i kolorowe kopiowanie, oraz anulowanie bieżącej operacji. Oprócz opisanych działań obecne są diody wskaźnikowe, które "podpowiedzą" wam o stanie pojemników z tuszem, ilości papieru oraz zasilania.

Można powiedzieć, że Epson L200 MFP, eliminuje wszystko co zbędne – jest dość prostym urządzeniem, które nie posiada ekranu, różnych opcji połączeń, czytnika kart itp. Jest ono przeznaczone tylko dla niezawodnej i stabilnej pracy w biurze. Obecność wbudowanej systemy stałego zasilania atramentem od producenta pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, również zapewnia wysokią jakość wydruków i nieprzerwanej pracy waszego urządzenia.

Rozdzielczość skanowania:
600 x 1.200 dpi

Formaty papieru:
A4, A5, A6, B5, C6 (koperta), 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm

Szybkość druku:
27 stron/min Czarno-biały, 15 stron/min Kolor, 92 sekund/zdjęcie 10x15 cm

Przyłącza:
USB 2.0 Type B

Kolory:
Black, Cyan, Yellow, Magenta

Konfiguracja dysz:
dysz czarnych: 90, dysz na kolor: 29

Minimalna wielkość kropel:
4 pl

Wielofunkcyjny:
Skanowanie, Kopiowanie

Pojemność podajnika papieru:
100 stron standardowo

Zawartość zestawu:
Urządzenie podstawowe, Instrukcja obsługi (CD), Oprogramowanie (CD), Karta gwarancyjna

Załączone oprogramowanie:
Epson Easy Photo Print, Epson Event Manager, Epson Scan

Kompatybilne systemy operacyjne:
Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows XP x64, Windows 7, Mac OS 10.3+

Wymiary:
508 x 354 x 151 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa:
4,3 kg

Emisja hałasu:
5,6 B (A)

Ciśnienie akustyczne:
42 dB (A)

Zużycie energii:
9,9 W, 1,7 W (w trybie oszczędnym)
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj