Epson L100

Niewielkich rozmiarów drukarka atramentowa do domu

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Drukarka Epson L100

Drukarka L100 Epson - to pierwsze urządzenie drukujące z zainstalowanym oryginalnym CISS od firmy EPSON. System stałego zasilania atramentem od znakomitego producenta upraszcza korzystanie z danej drukarki oraz oszczędza budżet użytkowników. CISS posiada zbiorniki po 70 ml każdy. Dana objętości wystarczy, aby wydrukować 12000 czarno-białych i 6500 kolorowych stron.

Funkcji drukarki z danej serii są raczej skromne, ale wystarczające, aby korzystać z urządzenia w domu lub małym biurze. Drukarka bezszumnie pobiera papier i pracuje bardzo cicho. Polecamy ja zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi.

Dana seria drukarek przeznaczona jest do drukowania tekstu, ale również radzi sobie z kolorowymi obrazami, prezentacjami oraz zdjęciami. Przy czym monochromatyczne teksty wydrukowywane są z szybkością do 27 stron na minutę, a zdjęcia 10x15 niewiele więcej niż minute. Ponadto możecie się zapoznać z modelem Epson L200.

Proponowany system można kupić w naszym sklepie internetowym. Urządzenie nadaje się do domu lub małego biura. Aby złożyć wniosek, prosimy o kontakt z naszymi menedżerami. Kontakty można łatwo znaleźć w odpowiedniej zakładce na stronie.

Tak więc L100, przegląd którego przedstawiony w tym artykule - to już druga w kolejności próba kompanii Epson do zostania liderem w branży alternatywnych materiałów eksploatacyjnych dla wydruku. Ta próba zyskała sukces, ponieważ drukarka takiego rodzaju, zaprojektowana i stworzona jest na podstawie najprostrzej drukarki domowej S22, została dopasowana i przeznaczona dla poważnych firm i organizacji oraz instytucji państwowych.

Dane techniczne

Drukarka Epson L100 drukuje wodorozpuszczalnym atramentem, który jest kompatybilny z EpsonClaria, lecz jednak ma pewne rózbieżności. Powyższa drukarka z zainstalowanym oryginalnym CISS, zgodnie z technicznymi charakterystykami, drukuje w ciągu 60 sekund 15 stron kolorowych lub 27 monochromatycznych. Drukowanie zdjęć jest nieco wolniejsze, jedno standardowe zdjęcie o rozmiarach 10*15 cm, będzie drukowane w 1,5 minuty. Ale za to rozdzielczość druku jest dosyć dobra: do 5760x1440 dpi.

Różnica obiecana przez producenta i realna szybkość druku jest istotna. Jak i jej poprzedniczka - S22, proponowana drukarka drukuje wolniej. Przy standardowej jakości druku na minutę, dane drukowane przez wielofunkcyjne urządzenie to zaledwie 2,5 listu tekstowych materiałów lub 1,5 kolorowych. Wydrukowanie jednej standardowej fotografii 10*15 cm zajmie drukarce blisko 2 minuty w trybie standardowym. A przy zmianie ustawienia na "Najlepsze zdjęcie" i tego więcej - do 3,5 minuty. Tak że tym osobom, którzy chcą kupić ten model drukarki doradzamy poważnie się zastanowić.

Podsumowanie

Drukarka L100 - druga w kolejności podobne urządzenie na świecie. Pierwsze – to model Epson L800. Oferując klientom kupującym te wielofunkcyjne urządzenie, producent zamierzał triumfalnie zrewanżować się. Ale warto zauważyć, że dana drukarka, zaświadczona jest jako urządzenie pasujące do segmentu korporacyjnego, nie całkiem spełniło oczekiwania firmy i jej klientov. Wykorzystanie drukarki w dużych firmach do rozstrzygnięcia objętościowych zadań po wydrukowaniu jest mało prawdopodobne.

Plusy drukarki atramentowej Epson L100:

 • Kompaktowe rozmiary;
 • Niższy koszt wydruku w porównaniu do modeli z oryginalnymi wkładami.

Charakterystyki techniczne:

Rozdzielczość drukarki:
5.760x1.440 dpi

Formaty papieru:
A4, A5, A6, B5, C6 (koperta), 9x13 cm, 10x15 cm, 13x18 cm, 13x20 cm, 20x25 cm, 100x148 mm, Letter, Letter Legal

Szybkość druku:
27 stron/min (tryb czarno-biały), 15 stron/min (tryb kolorowy), 92 sekund/zdjęcie 10x15 cm

Przyłącza:
USB 2.0 Type B

Kolory:
Black, Cyan, Yellow, Magenta

Konfiguracja dysz:
90 dysz czarnych, 29 dysz dla koloru

Minimalna wielkość kropli:
4 pl

Pojemność podajnika papieru:
100 stron formatu A4

Zawartość zestawu:
Urządzenie podstawowe, system stałego zasilania atramentem (CISS), instrukcja obsługi (CD), oprogramowanie (CD), karta gwarancyjna

Załączone oprogramowanie:
Epson Easy Photo Print

Kompatybilne systemy operacyjne:
Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows XP x64, Windows 7, Mac OS 10.3+

Wymiary:
487x228x135 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa:
2,8 kg

Emisja hałasu:
5,6 B (A)

Ciśnienie akustyczne:
42 dB (A)

Zużycie energii:
10,1 W, 1,2 W (w trybie oszczędnym)Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj