Epson Inkjet Photo L800

Drukarka zdjęć ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament gwarantuje oszczędności dzięki bardzo niskiemu kosztowi wydruku jednego zdjęcia. Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Photodrukarka Epson L800

Epson L800 - pierwsza na świecie drukarka atramentowa z wbudowanym systemem ciągłego zasilania atramentem. Dane urządzenie idealne pasuje dla laboratoriów fotograficznych, fotografów prywatnych i wielu innych użytkowników biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości i jednocześnie ekonomicznego drukowania. Dzięki niemu można uzyskać wspaniałe zdjęcia i obrazy na płytach CD/DVD.

Epson Inkjet Photo L800 posiada sześciąkolorowy zestaw atramentów i pozwala z precyzyjnością przenosić wszystkie kolory i odcienie obrazu. Maksymalna rozdzielczość wydruku stanowi 5760x1440 dpi, a objętość kropli atramentu jedynie 1,5 pikolitrów. Drukarka ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kolorowych zdjęć, ponieważ z jej pomocą można uzyskać doskonałą jakość obrazu.

Inną zaletą tego urządzenia jest jego charakterystyka prędkości. Drukarka Epson Inkjet Photo L800 pozwala otrzymywać zdjęcia formatu 10x15 w ciągu zaledwie 12 sekund, a drukowanie papieru wynosi 38 stron na minutę dla dokumentów kolorowych i 37 stron dla czarno-białych.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson Inkjet L800 - idealne połączenie oszczędności i jakości

Model ten jest wyposażony w oryginalne CISS, który składa się z pojemnika, którego objętość stanowi 70 ml, co pozwala drukować dużo więcej, nie martwiąc się o częstą wymianie kartridzy. Koszty druku w danym przypadku będą o wiele niższe, niż w przypadku wszystkich innych drukarek atramentowych. Zachęcamy do zapoznania się ze znakomitym modelem, który drukuje tanio, ale w wysokiej jakości Epson L100.

Dane urządzenie wielofunkcyjne posiada dość skromne charakterystyki w zakresie desingowych rozwiązań – żadnych połączeń zdalnych oraz czytników kart i wyświetlaczy. Panel sterowania składa się z przycisków z diodami LED, wśriod których: włączanie/wyłączanie zasilania, uzupełnianie zbiorników z atramentem i odmiany zadań. Łatwa instalacja oprogramowania pozwoli w dwa kliknięcia przestąpić do pracy z urządzeniem. Więc jeśli szukacie urządzenia z oryginalnym CISS, należy zwrócić uwagę na doskonałe urządzenie wielofunkcyjne Epson L200.

Praktyczna konstrukcja

O danej drukarkce raczej nie można powiedzieć, że jest ona ultrakompaktową, jednak dobrze przemyślana konstrukcja sprawia, że drukarka przetważa się w całkiem miły dodatek w miejscu pracy. Zrobiona z grubego plastika obudowa drukarki jest wystarczająco mocną, a zamiana ciągle brudzącego powierzchniewego materialu na bardziej praktyczne matowe i rowkowate pokrzycie sprawia, że drukarka jest jak bardziej praktyczną w użyciu. Pewnej oryginalności w dyzajnie L800 nadaje pięciokąt w poprzecznym przecięciu urządzenia.

System stałego zasilania atramentem od Epson jest zamieszczony w połyskującym korpusie i wygodnie przymocowany na bocznej powierzchni drukarki. Programiści również pomyślali o wygodnym transportowaniu urządzenia, zabiezpiczywszy jego specjalnym dźwigiem, który wstrzymuje przepływ atramentu. Zbiorniki z atramentem są łatwe i wygodne do wypełnienia, a problem z regularną wymianą wkładów zostanie rozwiązany na dobre.

Podsumowanie

Firma-producent pozycjonuje dane urządzenie jako korporacyjną drukarkę dla stabilnej i niezawodnej pracy. Zaprojektowana specjalnie dla salonów i labaratoriów fotograficznych, Epson Photo L800 pozwala otrzymywać doskonałe o wysokiej jakości obrazy – przy warunku użycia oryginalnych atramentów. Czas oficjalnej gwarancji od producenta stanowi 6 miesięcy lub 3000 druków.

Podobnego rodzaju konkurentów na dzień dzisiejszy u serii drukarek "Fabryka druku" nie ma. Epson obecnie jest jedyną firmą wśród gigantów w dziedzinie sprzętu drukarskiego, która produkuje oryginalne urządzenia z fabrycznym CISS. Drukarka fotograficzna jest nowoczesnym przedstawicielem szybkiego i taniego drukowania.

Epson L800


Technika
Konfiguracja dysz 90 dysz czarnych, 90 dysz na kolor
Minimalna wielkość kropel 1,5 pl

Drukowanie
Rozdzielczość drukowania  5.760 x 1.440 DPI
Szybkość druku  37 Str./min. Monochromatyczny, 38 Str./min. Kolor, 12 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm
Kolory Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Magenta, Light Magenta

Obsługa papieru / nośników
Formaty papieru A4, A5, A6, B5, C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 0.67, Legal
Dwustronne Ręczna obsługa
Pojemność podajnika papieru 120 Arkusze W standardzie
Przetwarzanie nośników wydruku Automatyczny podajnik dokumentów, Drukowanie bez marginesów, CD / DVD

Informacje ogólne
Zużycie energii Produkt wielofunkcyjny zatwierdzony w programie ENERGY STAR®, 1,2 W (tryb uśpienia), 13 W (drukowanie)
Napięcie zasilania  AC 220 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Wymiary produktu 537‎ x 289 x 188 (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu 6,2 kg
Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS 10.5.8 lub nowszy (wymaga pobrania sterownika z witryny internetowej Epson), Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows XP x64
Załączone oprogramowanie Epson Easy Photo Print, Epson Print CD
Przyłącza USB
Zasilanie 220 V, 240V
Zawartość zestawu Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Oprogramowanie (CD), Dokumenty gwarancyjne

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj