Epson Stylus C110

Drukarka EPSON Stylus C110 z systemem stałego zasilania atramentem INKSYSTEM jest cudowną alternatywą dla drukarki laserowej.
Format A4, 5760 х 1440 dpi, 5 kolorów, rozmiar kropli 3 pl, maksymalna szybkość druku – 38 kartek/min (tryb monochromatyczny)

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus C110: szybka drukarka do domu i biura

Kompaktowa obudowa nowej drukarki fotograficznej Epson C110 została wykonana z czarnego matowego tworzywa sztucznego i posiada prosty nowoczesny design bez nadmiernych dodatków. Polerowaną pozostała tylko wierzchnia pokrywa, która daje możliwość dostępu do głowicy drukującej i układu atramentowego, dalej ona płynnie przechodzi we frontalny panel obudowy. Aby zachować efektowny wygląd zewnętrzny drukarki, należy traktować ją bardzo ostrożnie, ponieważ błyszczącą powierzchnie pokrywy łatwo jest zabrudzić. Warto zwrócić uwagę na dobrze przemyślaną ochronę części zewnętrznych drukarki Stylus C110 od kurzu, jeżeli ona znajduje się w stanie spoczynku.

Użytkownicy w Warszawie i w Gdańsku odnotowali bardzo wygodną lokalizację opisu procesu wymiany kartridży, który zawsze znajduje się pod ręką, ponieważ został wykonany w postaci schematu, wygrawerowanym na zewnętrznej stronie obudowy pod podnoszącą się do góry pokrywą. Podanie papieru odbywa się automatycznie z tacy pionowej. Podajnik wyjściowy do gotowych odbitek został wykonany w postaci teleskopowej platformy, która posiada ogranicznik papieru. Ze stanu spoczynku do uruchomienia trybu drukowania Epson Stylus Color 1160 i Epson Stylus Color Photo 1290 przechodzi w ciągu kilka sekund, wystarczy tylko wysunąć platformę do przodu u włączyć tryb roboczy tacy odbiorczej.

Specyfikacje drukarki Epson Stylus Office C110 z CISS

Drukowanie:

Rozdzielczość drukowania    5.760 x 1.440 DPI


Specyfikacje papieru i czujniki:

Formaty papieru    A4

Przyłącza i rodzaje łączności:

Przyłącza    USB 1.1 Type B

Informacje ogólne:

Masa:  3 kg
Wymiary:    435 mm x 240 mm x 161 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)


Technika:

Minimalna wielkość kropel    3 pl


Systemy operacyjne:

Kompatybilne systemy operacyjne    Mac OS 10.3+, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj