Epson Stylus Color Photo 1290

Wszechstronna, znakomitej jakości drukarka fotograficzna A3+Poznaj drukarkę Epson Stylus Photo 1290S oraz świat drukowania cyfrowych zdjęć w większych formatach. Drukowanie zdjęć na drukarce marki Epson daje tak wspaniałe rezultaty i jest tak wszechstronne że trudno uwierzyć, iż w ogóle można było sobie dotąd bez niej radzić. * Doskonałe wprowadzenie do drukowania zdjęć w większych formatach * Wyjątkowej jakości druk przy użyciu 6 kolorów atramentu Epson QuickDryTM * Drukuje doskonałe zdjęcia bez marginesów na papierze w formatach od 100 x 150 mm do A3+ * Załączone proste proste w obsłudze oprogramowanie firmy Epson oraz pakiet Adobe® Photoshop Elements 2.0 * Uchwyt na papier z roli do drukowania efektownych zdjęć panoramicznych * Wysoka prędkości drukowania - do 9 stron A4 na minutę

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus Color Photo 1290: mały pomocnik dla domu u biura

Drukujące urządzenie atramentowe Epson Color Photo 1290 należy do klasy drukarek fotograficznych, które zostały stworzone przez firmę Epson do masowego użytku. Drukarka doskonale znajdzie swoje zastosowanie zarówno w środowisku biurowym, jak i w domowym laboratorium fotograficznym. Podstawową funkcją tego urządzenia, oczywiście, jest drukowanie wysokiej jakości zdjęć. Głowica drukująca nowej generacji, która została zademonstrowana użytkownikom w Warszawie i w Gdańsku, pozwala stworzyć minimalną objętość kropli atramentu, która wynosi półtora pikolitra, co znacząco wpływa na jakość wydrukowanych obrazów.

Drukarka Epson 1290 posiada stylową obudowę, wykonaną w jasno–szarych kolorach. Papier jest podawany automatycznie z pionowego podajnika, a już wydrukowane dokumenty drukarka wykłada do specjalnie w tym celu zainstalowanej wysuwanej platformy. Kompaktowe wymiary pozwalają wygodnie ustawić drukarkę w dowolnym miejscu, nawet na znacznie ograniczonej roboczej powierzchni. Bardziej odpowiedni model dla biura jest Epson Stylus Office B40 i Epson Stylus Office T30.

Specyfikacje drukarkiEpson Stylus Color Photo 1290 z CISS INKSYSTEM

Urządzenie:

Inkjet-Printer
 
 
Technologia: Epson Advanced MicroPiezo Technology, 6 barwny
Print Image Matching
 
 
Fizyczna: max. 2880 x 720 dpi
 
 
Prędkości wydruku: tekst czarno-biały A4: 9.4 ppm
tekst kolorowy A4: 9 ppm
text & photo A4: 2 ppm
photo 10x15 cm: 97 sec.

Osiągalna prędkość drukowania zależy od zastosowanego systemu operacyjnego oraz aplikacji, jak i rozdzielczości drukowania strony.
 
 
Formaty papieru: DIN A3+
 
 
Zarządzanie mediami: do pojedynczych kartek
max. range: 323 x 477 mm
 
 
Uchwyt papieru w rolce:  
 
 
Zasobnik papieru: A4 plain paper: 100
 
 
Interfejsy: USB
IEEE-1284 (Bi-Directional Parallel Interface)
 
 
Emulacja: Epson ESC/P Raster
 
 
Pamięć: 256 kB
 
 
Wymiary: Standard: 609 x 766 x 414 mm (szer. x głęb. x wysok.)
 
 
Masa: 8.4 kg
 
 
Software: Epson CardMonitor
Epson Photo Starter
Epson PhotoQuicker 3.2
 
 
Wspierane systemy operacyjne: > Mac OS Classic 8.1
Mac OS X
Windows XP
Windows 2000
Windows NT 4.0
Windows Me
Windows 98
Windows 95Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj