Drukarka Canon PIXMA iX4000 z Systemem Stałego Zasilania Atramentem CISS

Możliwość ekonomicznego i szybkiego drukowania w formacie A3+. Wysoka jakość, trwałość zdjęć, dokumentów i grafiki. System stałego zasilania atramentem zapewnia dodatkowe oszczędności dla użytkowania.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Drukarka Canon PIXMA iX4000 z CISS to prawdziwy cud. Przede wszystkim z tym systemem będziesz wydawać na druk o wiele mniej, czym z drukarką beż wbudowanego narzędzia CISS. Ten instrument to też niezawodność, wysoka jakość i wiele lat eksploatacji. Ważną zaletą tej drukarki z systemem CISS jest duża szybkość druku. Urządzenie zmożesz wykorzystać dla druku profesjonalnego tekstów, zdjęć, wykresów, obrazków lub innych dużych i objętościowych projektów.

Posiadając Canon iX4000, możesz być pewny, że wszystkie ważne dokumenty będą wydrukowane na czas. Kontener na papier umieszcza do 150 arkuszy, co zaoszczędzi jeszcze więcej czasu. Również będziesz mieć możliwość zrobić niezwykły prezent dla bliskich i rodziny w postaci koperty z nadrukowanym zdjęciem. Pionowy podajnik na papier pracuje bez zarzutów. Drukarka z już wbudowanym systemem stałego zasilania atramentem jest bardzo praktyczna, ponieważ w razie zakupu zwykłej drukarki będziesz musiał dodatkowo kupować urządzenie CISS, przez co stracisz bardzo dużo czasu. Ta drukarka jest bardzo popularna wśród artystów, fotografów i dizajnerów, przede wszystkim przez to, że potrafi drukować obrazki bardzo wysokiej jakości w formacie A3.

Ale czym tak naprawdę jest system CISS? Dlatego żeby zdecydować się na współprace z systemem CISS znajdziesz mnóstwo powodów. Przede wszystkim urządzenie CISS to bardzo długie lata korzystania, wielofunkcyjność, wieloletnia gwarancja, najwyższa jakość, łatwość eksploatacji i jeszcze wiele innych zalet. Zmożesz zapomnieć o ciągłym wymienianiu wkładów, które zajmuje dość dużo czasu. Posiadając CISS dostaniesz: szybkość, wygodę i łatwość.

Rozdzielczość druku:    
Rozdzielczość maks. 4800 x 1200 dpi

Metoda drukowania:    
4-atramentowa głowica drukująca FINE z mikrodyszami zapewniającymi objętość kropli 2 pl

Szybkość drukowania z jakością foto labu:    
Zdjęcie 10 x 15 cm bez obramowania: ok. 51 sekund (standardowo)
A3+: około 166 sekund (standardowo)

Szybkość drukowania mono:    
ESAT: Około 7,2 obr./min

Szybkość drukowania w kolorze:   
ESAT: Około 5,0 obr./min

Konfiguracja wkładów z atramentami:    
Technologia oddzielnych zbiorników z atramentem – 4 odrębne zbiorniki (PGI-5BK, CLI-8C, CLI-8M, CLI-8Y)

Typy nośników:   
Papier zwykły, koperty, Photo Paper Pro (PR-101), Photo Paper Plus Glossy (PP-101), Photo Paper Plus Double Sided (PP-101D), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-101), Glossy Photo Paper (GP-401), Glossy Photo Paper „Everyday Use” (GP-501), Matte Photo Paper (MP-101), High Resolution Paper (HR-101N), folie Transparency (CF-102), T-shirt Transfer (TR-301), Photo Stickers (PS-101), Super White Paper (SW-201)

Podawanie nośnika:    
Podajnik arkuszy: 150 arkuszy

Formaty nośników:    
Podajnik arkuszy: A3+, A3, B4, A4, B5, A5, Letter, Legal, koperty (format DL lub Commercial 10), 25 x 30 cm (10 x 12 cali), 20 x 25 cm (8 x 10 cali), 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, karta kredytowa (54 x 86 mm)

Gramatura nośników:    
Podajnik arkuszy: gramatura od 64 do 105 g/m² i obsługa nośników specjalnych Canon do 273 g/m²

Drukowanie dwustronne (dupleks):    
Dostępny tylko w trybie podawania ręcznego i przy użyciu papieru Photo Paper Plus Double Sided, Super White Paper lub papieru zwykłego w formacie A3+, A3, A4, B5, A5, Letter i 13 x 18 cm

Drukowanie bez marginesów:    
Dostępne na papierze Photo Paper Pro (A3+, A3, A4 i 10 x 15 cm), Photo Paper Plus Glossy (A3+, A3, A4, 13 x 18 cm i 10 x 15 cm), Photo Paper Plus Double Sided (A4 i 13 x 18 cm), Photo Paper Plus Semi Gloss (A3+, A3, A4 i 10 x 15 cm), Glossy Photo Paper (A3+, A3, A4, 10 x 15 cm i karta kredytowa), Matte Photo Paper (A3, A4)

Typ interfejsu - PC:    
USB 2.0 Hi-Speed

Typ interfejsu - aparat fotograficzny:    
Port drukowania bezpośredniego: bezpośrednie drukowanie zdjęć z aparatów i kamer zgodnych ze standardem PictBridge

Drukowanie z aparatu fotogr.:  
Aparat fotograficzny: PictBridge
Zgodność: Exif 2.2 i wcześniejsze, DPOF

Wymagania systemowe minimalne:    
System Windows: komputer PC z systemem Windows XP, Windows 2000, Windows Me lub Windows 98, interfejs USB¹, napęd CD-ROM. Miejsce na dysku twardym: 300 MB dla systemu Windows XP/2000 i Windows Me/98.
System Mac: komputer Macintosh z systemem Mac OS X w wersji 10.2.8 lub nowszej, interfejs USB. Miejsce na dysku twardym: 350 MB dla systemu Mac OS X w wersji 10.2.8 lub nowszej.

Funkcje sterownika:   
System Windows: Photo Optimizer PRO, Image Optimizer, Photo Noise Reduction, Vivid Photo
System Mac: Vivid Photo, Photo Noise Reduction

Oprogramowanie w komplecie dostawy:   
System Windows: Easy-WebPrint, Easy-PhotoPrint, PhotoRecord i Easy-PrintToolBox.
System Mac: Easy-PhotoPrint

Zasilanie:    
Napięcie przemienne 100 - 240 V

Pobór mocy:    
Około 0,8 W (tryb gotowości), około 17 W (drukowanie)

Zakres temperatur:    
Od 5° do 35°C

Zakres wilgotności:   
Od 10 do 90% wilgotności względnej (bez kondensacji)

Poziom hałasu:  
Około 37 dB (A) (tryb najwyższej jakości)

Wymiary (szer x głęb x wys):    
601 x 317,6 x 193,2 mm

Masa:  
Około 9,3 kg


Przewagi

Doskonała i ekonomiczna drukarka dla drukowania dokumentów, zdjęć i grafiki. Jej głównym atutem jest możliwość drudowania wszelakich formatów, w tym także i A3. Ważnym elementem jest szybkość i jakość, w tym także wydruk dwustronny w trybie podawania ręcznego. Drukowany tekst czarno-biały jest wyraźny, a kolory żywe i nie tracą na swej jakości w miarę upływu czasu. Ten wspaniały produkt możesz mieć już teraz, wystarczy zamówić go w sieci naszych sklepów internetowych INKSYSTEM Polska w Warszawie i na terenie całego kraju. Dodatkowych szczegółowych infomacji udzielą także nasi konsultanci.

Funkcjonalność

Canon iX4000 posiada funkcję ręcznego druku dwustronnego, co oszczędza papier. Efekt końcowy, to zdjęcia jakości laboratorium fotograficznego. Zdjęcia można drukować zarówno bez obramowania, w tym bezpośrednio z aparatu fotograficznego. Używając oryginalny papier fotograficzny, który także można nabyć w naszych sklepach, zdjęcia przerwają w doskonałej jakości przez długie lata. Konstrukcja urządzenia jest zdatna pracować w każdych warunkach.

Zastosowanie

Niniejszą drukarkę można wykorzystywać dla wszelkiego rodzaju wydruków w warunkach domowych, jak i biurowych. Można ją zastosować także do wydruków zdjęć o maksymalnej wielkości A3. Pięć pojemników na atrament, to realne oszczędnośći budrzetu, gdyż wymieniamy jedynie pusty pojemnik. Nasze sklepy także są zaopatrzone w oryginalne tusze dla tego rodzaju sprzętu, które można nabyć po okazjonalnej cenie. Jesteś profesjonałem swojego dzieła. Lubisz towar, który charakteryzuje się doskonałą jakością. Więć jest to doskonała okazja dla ciebie. Zapytaj o towat w naszych sklepach internetowych w Warszawie i na terenie całego kraju. Zamów już teraz. Mile widziana jest przedpłata za towar.

 

 

Zostaw opinię

Kinga

08/09/2014

Użytkujemy tego monstera w pracy. Stoi na stóliku obok mojego biurka,ciągłe hałasuje. Ale nie aż tak jak poprzednie. Drukujemy projekty, jakość dobra choc tylko 4 kolory. Uważam że jest rewelacyjna. Polecam!

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj