Artykuły
 • Czy naprawdę Epson troszczy się o nas? Nie tak dawno temu firma Epson rozpoczęła produkcję drukarek Ink Tak z powiększonym pojemnikiem dla atramentu. Brzmi obiecująco i chcę się powiedzieć coś w stylu: "Chcę to juz teraz". Lecz tę drukarkę będzie trudno dostać, i teraz wyjaśnimy dlaczego.
 • Matrycowe tickery dla Twittera W ten czas jak Twitter w mgnieniu oka zyskuje popularność, ci, którzy mają obsesję na punkcie technologii tworzą urządzenia dla sprawdzania oraz wydruku tweetów. Takie urządzenie jest modyfikacją starej igłowej drukarki, przekształconej w "twitdrukarkę".
 • Latające dziecko Bardzo często można znaleźć entuzjastycznych rodziców, którzy non-stop fotografują swoje dzieci, ale czasami wyniki fotosesji są szokujące, zwłąszcza, jeśli nie widzieliśmy samego procesu fotografowania.

Drukarki Atramentowe Canon firmy

Schowaj Pokaż
  Według ceny:

  Sortuj: według nazwy, Według ceny (w górę), Według ceny (w dół)

  • Drukarka Canon Pixma iP3300 z Systemem Stałego Zasilania Atramentem CISS
   Drukarka PIXMA wykorzystuje zalety wypływające z wyjątkowego połączenia cyfrowego odtwarzania i know-how głowicy firmy Canon. Jakością druku przy jednoczesnym zachowaniu niezwykle wysokiej prędkości nawiązuje do tradycji drukarek PIXMA.Nowa klasa drukarek PIXMA charakteryzuje się:- znakomitą jakością druku fotograficznego, wspieraną przez nową technologię głowicy drukarki FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) oraz system ChromaLife100 gwarantujący wyjątkową żywotność wydruków.- atrakcyjnym designem łączącym funkcjonalność i elegancję.- kompletną ofertą nowoczesnych funkcji druku: m.in. druk bezpośredni, kompatybilność z różnymi nośnikami danych- możliwością bezmarginesowego druku.

  Drukarki atramentowa CANON - efektywne rozwiązanie dla domu i biura!

  Drukarki atramentowa CANON - to wysoka jakość druku i szeroka funkcjonalność. W tym dziale są urządzenia drukujące dla różnych potrzeb druku i pod inny budżet. Tutaj można wybrać Drukarki fotograficzna CANON, biurowe, drukarka, drukarka atramentowa CANON economy. Koszt całej produktów może się różnić w zależności od modelu, konfiguracji. W tym samym czasie cena urządzeń jest bardzo konkurencyjnej i korzystnie różni się od ceny w innych sklepach internetowych. Drukarki CANON można kupić w okazyjnej wartości dla drukowania w domu, do drukowania fotografii lub promocyjnych, jak również do pracy w biurach.

  Ciemni i agencje reklamowe mogą kupić drukarkę CANON, zaprojektowane specjalnie w celu drukowania fotografii. Pracownicy i klienci docenią zdjęcia reklamowe oraz prezentacje (ulotki, plakaty), które отпечатает Drukarki fotograficzna CANON. Urządzenie drukujące wyposażony jest rozszerzonym systemem druku (6-cyfrowy, 8-mi i nawet 10-kolorowy). Dzięki temu Drukarki CANON Pixma wydaje idealne zdjęcia: dokładne przesyłanie wszystkich odcieni, płynnymi przejściami półtonów i "żywe ", soczystymi kolorami.

  Fotografia drukarka CANON kupić może i amator dla drukowania w domu swoich zdjęć. Są one szczególnie docenią wygodę korzystania z urządzenia drukującego.Drukarki fotograficzna CANON może pracować w trybie offline: praca ze zdjęciami bez komputera PC. Funkcja ta jest praktycznie dla wszystkich modeli przeznaczone do drukowania zdjęć. Użytkownik może korzystać z drukarki CANON Pixma bez komputera: podłączyć aparat do specjalnego złącza (lub włożyć kartę pamięci w czytnik kart pamięci), wybierz na ekranie LCD wymagane obrazy, jeśli trzeba - lekko je edytować i wydrukować. To szybki i bardzo wygodny.

  Drukarki CANON można kupić i do pracy w biurach. Teksty, konta, wykresy - z tym wszystkim drukujące urządzenia tej marki radzą sobie na "dobrze". W katalogu naszego sklepu internetowego, można wybrać drukarkę CANON Pixma, stworzony specjalnie dla biur. Przedsiębiorstwa małe i średnie firmy z powodzeniem korzystają z takich urządzeń. Zazwyczaj takie modele mają 4-kolorowy system drukowania, ale czasami do czterech standardowych kolorów dodać jeszcze 2 dodatkowe. W tym przypadku można kupić drukarkę CANON nie tylko do drukowania standardowych dokumentów biurowych, ale i do tworzenia produktów promocyjnych firmy.

  Drukarki CANON Pixma zdobyte na naszej stronie - to nie tylko dobre wydruki. To również gwarancja dostępnej wydruku. Kupić drukarkę CANON na inksystem.pl - oznacza to, że korzystnie zainwestować swoje pieniądze. Wszystkie urządzenia drukujące, przedstawione w tym rozdziale, są wyposażone w najwyższej jakości i niezawodności S. drukarka Atramentowa CANON z preinstalowanym systemem ciągłego podawania atramentu drukuje nie tylko jakościowo, ale i bardzo oszczędnie. Współpraca urządzenia drukującego i SSA - zastaw jasnych dokumentów tekstowych i żywe zdjęcia, wydrukowane z minimalnym kosztom.

  System ciągłego podawania tuszu, zainstalowanego na drukarce atramentowej CANON, obniża cenę druku dziesiątki razy. Każda gałązka z wydrukowane tekstem i tabelami, każde zdjęcie wychodzi na 20-30 razy tańszy niż podobne tworzone przy użyciu oryginalnych nabojów drukujących. Dzięki temu Drukarki CANON kupić na naszej stronie internetowej można do korzystnej druku: odciski i wysokiej jakości i dostępne. Po co przepłacać za oryginalne materiały eksploatacyjne, jeśli można drukować z umiarem, nie tracąc przy tym na jakości? Drukarka CANON Pixma lub urządzenie WIELOFUNKCYJNE Epson z preinstalowanym SSA działa tak samo wyraźny i stabilny, jak oryginalne wkłady. System na 100 procent nadaje się jednostki drukującej urządzenia. Instalacja SSA nie zmienia nic w konfiguracji urządzenia, dlatego drukowanie pozostaje stabilna, a praca z systemem jest całkowicie bezpieczna. Ponadto, nie trzeba niczego instalować! Sklep internetowy inksystem.pl już zadbał o to, aby specjaliści wprowadziły system na urządzenie i testowałem go i właściwie, Drukarki CANON. Kup niezawodne i ekonomiczne urządzenie można bezpośrednio na stronie internetowej lub u lokalnych dealerów.

  Główne zalety urządzeń drukujących tego producenta: wysoka jakość zdjęć, niezawodne działanie i funkcjonalność. Ponadto, każda Drukarki atramentowa CANON, jak i drukarki HP, ulepszony system stałego atramentu. Dzięki temu do wszystkich wymienionych korzyści dodana jeszcze i ekonomiczne. Szczególnie wszystkie właściwości te pojawiają się, jeśli użyjesz wysokiej jakości i tanie papier od INKSYSTEM, a także atrament tego producenta. Tak więc w naszym sklepie internetowym urządzenia WIELOFUNKCYJNEGO lub drukarki CANON kupić można do bezpiecznego, wysokiej jakości i korzystnej wydruku.

  Spełniamy dostawę do miast: Warszawa, Kraków, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Łódź, Wrocław, Grudziądz, Słupsk, Poznań, Gdańsk, Koszalin, Legnica, Szczecin, Bydgoszcz, Chorzów, Kalisz, Lublin, Katowice, Zielona Góra, Tarnów, Białystok, Gdynia, Wałbrzych, Włocławek, Częstochowa, Radom, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Sosnowiec, Toruń, Płock, Opole, Kielce, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Olsztyn, Bielsko-Biała, Rzeszów oraz do mniejszych miejscowości.