Plotter HP format а2

Druk wieloformatowy w przystęnej cenie.

 

HP ploter a2 size został zaprojektowany i stworzony dla osób, na co dzień działających w branży projektowej, poszukującychwydajnych kombajnów biurowych, produkcyjnych o dużej wydajności i prędkości, a przy tym nie zajmujących całej przestrzeni biura. Przedstawione produkty stanowią doskonałą odpowiedź na potrzebę druku plakatów, wykresów, grafiki, planów itd. w :

  • biurach graficznych, inżynierskich, fotograficznych;

  • firmach reklamowych;

  • studiach designerskim.

W owym produkcie przy pomocy jednego przycisku można zamienićmateriały o formacie A4 we wspaniałe pod względem precyzji i kolorystyki wielkoformatowe plakaty. Przedstawione produkty nie zwykłymi ploterami do CAD lub GIS. Są onenowoczesnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi, przystosowanymi do jednoczesnej pracy zespołu wieloosobowego. W jaki sposób producentom HP udało się uzyskać produkt, odpowiadający potrzebom współczesnych użytkowników? Wystarczyło wsłuchać się, połączyć i zrealizować potrzeby wielu kreatywnych zespołów. Dzięki zainstalowanej możliwości pracy w sieci a także za pomocą bezprzewodowego łączenia się z drukarką, dostęp do kombajny, mają wszyscy członkowie pracującego zespołu, bez względu na lokalizację w biurze.

Można stwierdzić, że HP ploter a2 to fantastyczne narzędzie na skalę XXI wieku, odpowiadające współczesnym technologiom komunikacyjnym, gdyż pozwala on drukować, skanować i dzielić się wspólnie dokumentami i efektami pracy nie odchodząc od swojego komputera lub tabletu. Maszyna
bez trudu poradzi sobie z drukiem materiału prosto z pamięci przenośnej. Dodatkowo wygodne dotykowe ekrany, pozwala szybko, na poziomie intuicyjnym, zarządzać wieloma funkcjami drukarki. Można więc wydrukować materiał, uzupełnić go w ręczne korekty, odskanować i przesłać do zespołu. Słowem, każdy z przedstawionych ploterów, to prawdziwe wielofunkcyjne i wieloosobowe narzędzie pracy.

Sortuj:
  • według nazwy
  • według ceny
Widok:

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj