Ploter Epson Stylus Pro 9900 z Kartridżami wielokrotnego napełniania INKSYSTEM

Nowy standard w drukowaniu i proofingu o szerokości do 44 cali.Nowy poziom jakości wydruków kolorowych oraz czarno-białych. Odkryj najszerszą gamę kolorów dzięki najnowszym atramentom Inksystem UltraChrome. Nowe standardy w drukowaniu dzieł artystycznych oraz w profesjonalnym proofingu. Ciesz się najlepszymi wynikami pracy dzięki 11 oddzielnym atramentom zawierającym takie barwy jak zieleń i pomarańcz, pozwalające na poszerzenie gamy kolorów i zapewniające gładsze przejścia tonalne oraz gradacje.

... Więcej
31 445.46 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Profesjonalny ploter epson stylus pro 9900 dla drukowania materiałów promocyjnych i innych wyrobów poligraficznych

Firma Epson wyprodukowała nowy model przemysłowego plotera, w którym jest wykorzystywana technologia oddzielnych kartridży. Urządzenie to jest używane do produkcji materiałów promocyjnych i wyrobów poligraficznych.

Kartridże atramentowe nowej generacji

Możliwości funkcjonalne drukarki epson stylus pro 9900 pozwalają wybierać pomiędzy kartridżami o standardowej i zwiększonej pojemności. Komplet fabryczny przemysłowego urządzenia drukującego zawiera ekonomiczny zestaw kartridży o zwiększonej pojemności.

System zasilania atramentem zawierający jedenaście różnych pojemników dla atramentu, pozwala na płynne przejście kolorów i otrzymanie większej ilości odcieni kolorów drukowanych obrazów. Maksymalna rozdzielczość drukowania dokumentów wynosi 2880x1440 pikseli na cal.

Możliwości funkcjonalne drukarki epson stylus pro 9900 pozwalają wybierać pomiędzy kartridżami o standardowej i zwiększonej pojemności. Konstrukcja tego urządzenia posiada oddzielne kartridże dla atramentów Epson Ultra Chrome HDR, które wyróżniaja się zwiększoną pojemnością.

W ploterze stylus pro 9900, jak również w innych modelach tej samej klasy epson stylus pro 3880 i epson stylus pro 4880 są wykorzystywane nowo opracowane atramenty wodorozpuszczalne Epson Ultra Chrome HDR, które zostały wyprodukowane specjalnie dla cyfrowego druku kolorowego. Jak zapewnia firma-producent, atramenty te pozwalają uzyskać jaśniejsze, bardziej nasycone kolory drukowanych obrazów. Jeżeli, oprócz markowych atramentów używać również zalecane przez producenta papier biurowy i fotograficzny od firmy Epson, to można uzyskać zdjęcia odporne na działania światła przez okres do 20 lat.

Оryginalne materiały eksploatacyjne gwarantują najwyższej jakości drukowanie

Drukowanie dokumentów z użyciem całej powierzchni papieru (praktycznie bez marginesów) – to jest realna możliwość zrezygnować z użycia papieru w określonym formacie, a co najważniejsze – od niewygodnego obcinania krawędzi. Do drukowania panoramicznych odbitek został zainstalowany specjalny uchwyt do rolki papieru. Istnieje możliwość drukowania o standardzie Lightfast, jak również wykorzystanie do drukowania papieru matowego MattePaper–Heavyweight оd firmy Epson, który gwarantuje trwałość i odporność na światło zdjęciom i dokumentom w ciągu 20 lat po wydrukowaniu, pod warunkiem przechowywania obrazów pod specjalną szybą lub w albumie fotograficznym. epson stylus 9900 wykonuje drukowanie z rozdzielczością do 2880 dpi, tworząc w ten sposób wyjątkowo wyraźne zdjęcia, rysunki, teksty.

Głowica drukująca teraz nie jest materiałem eksploatacyjnym

epson pro 9900 wspiera technologię drukowania Thin Film Piezo, która wyróżnia się nie tylko wysoką prędkością, ale również doskonałą jakością drukowania. Drukarka ta posiada oddzielne kartridże dla atramentów Epson, które wyróżniają sie zwiększoną pojemnością, a przy zużyciu atramentów w jednym pojemniku wymiany potrzebuje tylko pusty pojemnik.

Drukarka epson stylus pro 9900 posiada stylową obudowę, wykonaną w jasno-szarych kolorach. Papier jest automatycznie podawany z pionowego podajnika, a juz wydrukowane dokumenty drukarka wykłada na specjalnnie do tego przeznaczoną wysuwaną platformę. Ploter epson stylus 9900 pro jest w pełni zgodny ze standardami europejskimi, o czym świadczy certyfikat ENERGY STAR.

Nowy poziom jakosci wydruków kolorowych oraz czarno-bialych. Odkryj najszersza game kolorów dzieki najnowszym atramentom Epson UltraChrome HDR.Nowe standardy w drukowaniu dziel artystycznych oraz w profesjonalnym proofingu. Ciesz sie najlepszymi wynikami pracy dzieki 11 oddzielnym atramentom zawierajacym takie barwy jak zielen i pomarancz pozwalajace na poszerzenie gamy kolorów i zapewniajace gladsze przejscia tonalne oraz gradacje.

 

Zostaw opinię

Lina

27/07/2014

Jestem fotografem i drukuje swoje prace w poligrafii właśnie na tej drukarce. Jakość niezmiennie mnie cieszy! Zgodność kolorów i całości zdjęcia są maksymalnie możliwe. Jako użytkownik gorąco polecam!

Rafał

21/05/2014

dobre urządzenie do wydruków profesjonalnych. akceptuje każdy papier. chyba ze sterowaniem najpierw trzeba było przyzwyczaić się

Alex

12/11/2014

wydruki jakościowe dla potrzeb przemyslowych nawet do wydruku panoramicznych zdjęć sprawuje się. polecam

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj