Ploter Epson Stylus Pro 9890 + Komplet kartridży wielokrotnego napełniania INKSYSTEM + Komplet tuszy Pigment Ultra (9 x 1000 ml)

Epson Stylus Pro 9890: 44-calowa profesjonalna drukarka. Wysoka jakość obrazu: jedna z najszerszych dostępnych przestrzeni kolorów z systematycznie płynną gradacją kolorów.Głowica drukująca TFP: poprawiona jakość punktów i ostre, wyraźne obrazy na wydrukach o jakości lepszej niż z laboratorium fotograficznego.

... Więcej
29 465.64 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Epson Stylus 9890 Pro: Ploter przemysłowy wielkoformatowy

Głowica drukująca nowej generacji

Drukarka epson stylus pro 9890 jest pozycjowana przez firmę Epson jako urządzenie do użytku przemysłowego, do pracy w zakresie poligrafii. Układ drukujący urządzenia posiada dziewięć kolorów atramentów i pozwala drukować dokumenty w różnych formatach, łącznie z formatem А0.

Głowica drukująca nowej generacji Thin Film Piezo jest wyposażona w osiem kanałów i posiada dwa razy więlszą ilość dysz dla każdego koloru z osobna, co w komplecie z zaawansowanym mechanizmem podawania czystego papieru pozwala osiągnąć wysoką prędkość drukowania dokumentów. Drukarka epson 9890 nawet przy maksymalnej wydajności w ustawieniach drukowania osiąga dość wysoką prędkość drukowania bez utraty jakości obrazów, dzięki unikalnej technologii drukowania kroplą atramentu o zmiennej objętości, która służy do doskonałego odtwarzania kolorów i odcieni kolorów w wydrukowanych obrazach. Na prezentacji tego urządzenia drukującego, jak równeż innych urządzeń tej samej klasy epson stylus pro 9900 i epson stylus pro 3880 właśnie na tą technologię zwrócono szczególną uwagę.

Drukarka atramentowa posiada prędkość drukowania do czterdziesu sześciu metrów kwadratowych na godzinę. Jednostka atramentowa w razie potrzeby wymienia się bez głowicy drukującej, drukarka pozwala na zainstalowanie dwóch i więcej kartridży.

Optymalne drukowanie – nowoczesne opracowanie

Stylus pro 9890 został zaprojektowany jako optymalny ploter do przemysłowej pracy poligraficznej. Оn jest ukieruknowany na drukowanie materiałów promocyjnych, rysunków, kart i jest doskonałą alternatywą laserowym urządzeniom drukującym dzięki możliwości drukowania bez wstępnego rozgrzewania, a także znacznej przędkości drukowania monochromatycznych i kolorowych dokumentów.

Atramenty pigmentowe EpsonUltraChrome K3 Vivid Magenta zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przy drukowaniu one nie wsiąkały w strukturę papieru, tylko równą warstwą pozostawały na powierzchni. Dlatego przy drukowaniu na zwykłym matowym papierze obraz nie prześwituje na drugą stronę, co pozwala na drukowanie obustronne.

Epson Ultra Chrome K3 Vivid Magenta – to sa atramenty pigmentowe, specjalnie opracowane dla drukarek Epson, one pozwalają na drukowanie doskonałej jakości zdjęć i dokumentów zarówno na zwykłym papierze biurowym, jak i na papierze fotograficznym. Istnieje możliwość drukowania zdjęć bez marginesów na matowym lub powlekanym papierze w różnych formatach: 13х18 cm, 10х15сm, а także А4 bez użycia dodatkowego tonera fotograficznego.

Stylowy nowoczesny design

Drukarka epson stylus 9890 posiada klasyczny design, który od dawna jest standardem urządzeń drukujących nowej generacji. Konstrukcja urządzenia posiada specjalny podajnik papieru, zainstalowany na przednim panelu drukarki i odbiornik dla wydrukowanych odbitek. Podajnik został zaprojektowany bardzo dokładnie – podczas drukowania, a także przy załadowaniu czystego papieru do tacy drukarki kartki papieru doskonale się trzymają na swoim miejscu i nie wypadają. Mechanizm ciągnący nie chwyta dodatkowych kartek. Warto zwrócić uwagę na dobrze przemyślane zabezpieczenie elementów wewnętrznych drukarki epson pro 9890 od kurzu, podczas gdy urządzenie znajduje się w stanie spoczynku.

epson stylus pro 9890 jest dziewięciokolorowym ploterem atramentowym, działającym na podstawie piezoelektrycznej technologii drukowania, drukującym bez marginesów i z maksymalną rozdzielczością 2880х1440 dpi. Cechą charakterystyczną tej technologii jest głowica drukująca, która jest integralną częścią drukarki, a nie zwykłym materiałem eksploatacyjnym, tym samym, nie ma potrzeby kupować głowicę oddzielnie od urządzenia — to ma pozytywny wpływ na koszty materiałów eksploatacyjnych.Zostaw opinię

Sean

19/11/2014

Nie jest szybka. Ale tu nie prędkość wchodzi w grę. Jakość mówi sama za siebie

Kuba

18/09/2014

Konkretny produkt za konkretną cenę) ale jakość warta, znam wydruki tego plotera. Może najlepszy do kolorów

Henr

16/09/2014

Mam biznes w dziedzinie poligrafii, użytkujemy różne modele. Na razie ten sprawuje się najlepiej. Zamierzam się do kupna w kolejne studia. Gradacja kolorów, zgodność z oryginalom, prosta obsługa i najważniejsze opinie klientów

Kasia

08/10/2014

pracuję z tym ploterem. Dobry kolega z pracy) polecam

Zobacz wszystkie opinie...

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj