Ploter Epson Stylus Pro 7700 + Komplet kartridży wielokrotnego napełniania INKSYSTEM + Komplet wiernych oryginałowi tuszy Pigment Ultra INKSYSTEM

Ploter wysokiej szybkości formatu A1 do zadań projektanckich i druku materiałów reklamowych.

... Więcej
13 344.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Przemysłowy ploter nowej generacji Epson Stylus Pro 7700

Ploter Epson Stylus Pro 7700 – jest to jedna z wielkoformatowych drukarek przeznaczona do wykonywania inżynierskich zadać i drukowania materiałów reklamowych. Oprócz tego, że Stylus Pro 7700 jest bardzo szybki oraz uniwersalny, gwarantuje on również doskonałą jakość wydruku, która osiąga dzięki dodawaniu w atrament farby o purpurowym kolorze.

Nowoczesne technologii druku

Drukarka atramentowa Epson Stylus Pro 7700 posiada funkcję drukowania zdjęć i innych dokumentów bez marginesów, pozwala również uzyskać zdjęcia wydrukowane w różnych formatach bez białej ramki na krawędzi wydruku. Drukując na danym urządzeniu, natychmiast otrzymujecie wydrukowane zdjęcia i kolorowe wydruki – dokładnie takie, jak z tradycyjnej labaratorii fotograficznej. Dlatego znika potrzeba w obcięciu marginesów lub używaniu papieru dużego formatu.

Atramentowe drukujące urządzenie Epson Stylus 7700 to najnowsza generacja ploterów firmy Epson, które podnoszą jakość wydruku kolorowego na zupełnie nowy poziom. 11-kolorowy system druku w połączeniu ze znacznie zwiększoną rozdzielczością obrazka (do 1440x1440), również znacznie obniżony minimalny rozmiar kropli atramentu (do 3,5 picoliters) doskonale zapewniają wyjątkową detalizacja i najdokładniejszą widoczność półtonów, jak i również ostrość obrazu.

Zewnętrzny wygląd

Zewnętrzne wymiary drukarki epson pro 7700 zostały nieco bardziej "agresywne" w poruwnaniu do podobnych urządzeń z jej rządu Epson Stylus Pro 7890 i Epson Stylus Pro 7900. Obudowa drukującego urządzenia juz pozbawiona byłych opływowych linii, dlatego w wyniku wygląda ona bardziej ostro, ale za to bardzo efektownie. Wykonana ona jest w takim samym kolorowym dizajnie: ciemny plastik świetnie współgra i pasuje do srebnego koloru. Zabrakło tylko błyszczącej przezroczystej górnej pokrywki.

Wszystkie funkcje sterowania drukarki Epson 7700 są na swoich starych miejscach. Po przeciwnej stronie drukującego urządzenia znajduje się interfejs o wysokiej szybkości USB 2.0 Hi-Speed, oraz złącza zasilania. Wyświetlacz drukarki, który jest na śriodkowej części panelu sterowania, na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo duży – nie dzięki jego rzeczywistej wielkości fizycznej, ale ze względu na ochronne "szkło". Z lewej strony ekranu są przyciski uruchamiania urządzenia "Wł. /Wył.".

Wydruk

Drukarka atramentowa posiada prędkość drukowania przy naprawdę wysokiej jakości dzięki dwukrotnie powiększonj liczbie dysz – dlatego szybkość stanowi 40 m2/hr. Atramentowy zbiornik wymienia się bez głowicy drukującej, a do wszystkiego drukarka umożliwia zainstalowanie dwóch lub więcej kartridży. W drukarce atramentowej epson stylus 7700 pro zastosowany nowo opracowany wodorozczynny atrament Epson UltraChrome HDR, który został stworzony specjalnie do wykorzystania w warunkach cyfrowego kolorowego druku. Według informacji od producenta, atrament ten pozwala uzyskać jaśniejsze, bardziej intensywne kolory wydruków kolorowych.

Jeśli oprócz oryginalnego tuszu również użyć rekomendowany papier i papier fotograficzny od firmy Epson, to można otrzymać zdjęcie o odporności na działanie światła przez okres do 200 lat. Dana drukarka posiada również funkcje drukowania na powierzchni CD/DVD, a także oferuje dodatkowe funkcje bezpośredniego drukowania dokumentów i zdjęć z różnych nośników, w tym aparatu cyfrowego poprzez PictBridge lub USB Direct Print bez "pośrednictwa" komputera.

Epson Stylus Pro 7700

 

Specyfikacje modelu
 
Urządzenie: Inkjet-Printer
 
 
Technologia: Epson Advanced MicroPiezo Technology, 5 barwny (5 oddzielnych pojemników)
Micro Dot 3.5 pl.
Variable Sized Droplet
 
 
Fizyczna: max. 2880 x 2880 dpi
 
 
Kierunek druku: dwukierunkowe + Uni-Directional
 
 
Uchwyt papieru w rolce: (Max. Szerokość: 24 ")
 
 
Interfejsy: 10BASE-T/100BASE-TX Ethernet
USB 2.0 Hi-Speed
 
 
Emulacja: Epson ESC/P3
Epson ESC/P2
Epson ESC/P Raster
 
 
Zasilanie: 100-240V
 
 
Maks. Pobór mocy w trakcie: 70 W (print)
1 W (standby)
 
 
Wymiary: Standard: 1356 x 667 x 1209 mm (szer. x głęb. x wysok.)
 
 
Masa: 80 kg
 
 
Wspierane systemy operacyjne: Mac OS X
Windows Vista 64 Bit
Windows Vista
Windows XP
Windows XP 64 Bit
 
 
Materiał eksploatacyjny:
Kartridże wielokrotnego zasilania INKSYSTEM (700/850 ml)   
 
 
 
   
 
 
Serwis standard :
12 miesięcy serwisu na miejscu
Zostaw opinię

Roman

17/10/2014

Pasuje do mono i wydruków w kolorze. Przy czyszczeniu głowicy wylewa dużo tusze. Jakość wysoka

Bartek

06/04/2014

Drukuje w porządku jakość naprawdę dobra, bardzo precyzyjny, jest tani w zakupie, ale też jest nieopłacalny w eksploatacji, jeśli używać oryginaly, tak że szukam zamienniki. Jest też bardzo duży, dla mnie to jest wadą

Kuba

05/09/2014

zwykła przemysłowa drukarka. drukuje w porządku. polecam

Jola

01/04/2014

jakość do ceny! drukujemy projekty, są wysokiej jakości wydruki. To plusy. Z minusów chyba długo czyści się

Zobacz wszystkie opinie...

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj