Ploter EPSON Stylus Pro 4880 z Systemem stałego zasilania atramentem CISS INKSYSTEM

Rewelacyjna decyzja dla studium fotograficznego. Profesjonalna jakość druku kolorowych i monochromatycznych zdjęć. Druk bez granic na rolonowych i kartkowych nośnikach. Wygoda i łatwość w połączeniu, eksploatacji etc.

... Więcej
13 065.58 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Epson Stylus Pro 4880: laboratorium fotograficzny i biurowe narzędzie drukujące w jednym urządzeniu

Firma Epson stworzyła stylus pro 4880 - jest to nowa drukarka fotograficzna, wyposażona w najnowszy system zdejmujących się kartridży, które dają możliwość znacznie zaoszczędzić na eksploatacyjnch materiałach. Na prezentacjach drukarki została anonsowana możliwość pełnokolorowego druku na różnych formatach papieru, nawet na А2, użytkownicy godnie odznaczyli taką osobliwość.

Przenoszenie kolorów wysokiego poziomu

Wykorzystując atramentową drukarkę epson stylus pro 4880 z ośmiokolorowym systemem druku, użytkownicy otrzymują fachową jakość wydruków, a użycie oddzielnych pojemników dla atramentu czyni jego najoszczędniejszym wśrud swojej klasy urządzeniem. Właśnie dzięki temu użytkownicy mogą wymieniać jedynie ten zbiornik na atrament, w którym on się skończył.

Epson Stylus 4880, który posiada 8 kartridży o różnych kolorach (Epson jest jedną z pierwszych firm, która opracowała i wprowadziła 8-kolorowy druk) i zapewnia możliwość drukowania z rozdzielczoscią do 2880x1440. To wszystko wynika dzięki minimalnej objętości kropli – 3,5 picoliters. Dana drukarka może drukować obrazy na powierzchni CD-ROMów.

Atramenty pigmentowe nowej generacji

Atramenty pigmentowe są zaprojektowane w taki sposób, że podczas drukowania nie przenikają do włókien papieru, lecz nakładają się równą warstwę na jego powierzchni. Dlatego podczas drukowania na zwykłym papierze biurowym obrazy nie prześwietlają się na odwrocie strony. Opisane funkcje pozwalają na drukowanie na obu stronach kartki. Na konferencjach w sprawie anonsowania danej drukarki, użytkownicy również pozytywnie odezwali się o modelach drukujących urządzeń Epson Stylus Pro 4450 i Epson Stylus Pro 4900, które są sąsiadami w klasie profesjonalnych drukarek atramentowych.

Epson DURABrite Ultra – są to pigmentowe tusze, zaprojektowane specjalnie dla drukarek Epson. Umożliwiają one drukowanie zdjęć i zwykłych dokumentów ze stale doskonałym rezultatem na zwykłym biurowym papierze, jak i zarówno na papierze fotograficznym. Istnieje możliwość drukowania zdjęć bez marginesów na matowych lub błyszczących arkuszach różnych formatów: 13x18 cm, 10x15 cm, a nawet dla formatu A2 bez użycia dodatkowego fotokartridża.

Nowe urządzenie – nowe możliwości

epson pro 4880 został zaprojektowany jako optymalna drukarka do użytku biurowego. Jest on przyznaczony dla drukowania dokumentów i jest doskonałą alternatywą dla laserowych drukarek dzięki możliwości drukowania bez poprzedniego rozgrzania i również dzięki znacznej szybkości druku monochromatycznych i kolorowych dokumentów.

Zewnętrzny wygląd drukarki Epson 4880 stał się nieco bardziej "agresywny" w porównianiu z poprzednikami. Obudowa drukarki pozbawiona jest byłych opływowych linii, w wyniku tego wygląda ona bardziej ostro, ale za to bardzo efektownie. Jest ona wykonana w takim samym kolorowym dizajnie: ciemny plastik świetnie współgra i pasuje do srebnego koloru. Zabrakło tylko błyszczącej przezroczystej górnej pokrywki.

Dość kompaktowe rozmiary drukarki sprawia, że jest ona wygodna w użyciu – urządzenie można postawić w każdych warunkach, nawet przy znacznej oszczędności przestrzeni. Drukarka doskonale znajdzie swoje zastosowanie zarówno w środowisku biurowym, jak i w fotalabaratorii domowej. Bez wątpienia, główną funkcją tego niesamowitego urządzenia jest drukowanie zdjęć o bardzo wysokiej jakości. Drukarka zapewnia najwyższą jakość druku, a dzięki spejalnie i bardzo pomyślnie zaprojektowanej konstrukcji Epson Stylus Pro 4880 jest ona super wygodną w eksploatacji dla użytkownika.

Epson Stylus Pro 4880


Wykonaj skok w przyszlośc w szerokoformatowym druku biurowym w formatach do A2 za pomoca naszej drukarki Pro 4880. Po raz pierwszy nasza kompaktowa drukarka zapewnia dokladne, profesjonalne wydruki, czarno-biale i kolorowe, co sprawia, ze stanowi ona idealne rozwiazanie do fotografii, dziel sztuki i proofingu. Wyniki sa gwarantowane przez nasz innowacyjny zestaw 8-kolorowych tuszy Epson UltraChrome K3 i dostarczane szybko, latwo i na wiele sposobów. Ta drukarka jest równiez niezalezna i solidna oraz posiada niewielkie koszta eksploatacji.

Opis produktu: Epson Stylus Pro 4880 - drukarka wielkoformatowa - kolor - atramentowa
Typ drukarki: 17" drukarka wielkoformatowa - atramentowa - kolor
Wymiary (szer./głęb./wys.): 84.8 cm x 76.5 cm x 35.4 cm
Waga: 39.4 kg
Technologia Inkjet: Epson Micro Piezo
Paleta kolorów atramentu: 8 kolorów atramentu - cyjan, jaskrawa magenta, żółty, jasny czarny, jasny cyjan, jaskrawa jasna magenta, bardzo jasny czarny, czarny foto lub czarny mat
Rozmiar maksymalny nośnika (standartowo): A2, ANSI C, Roll (43,2 cm)
Minimalny format nośnika (standardowo): 203,2 mm x 279 mm (format Letter A)
Maksymalny rozmiar nośnika (standartowo): 432 mm
Prędkość drukowania: Do 12.8 m2/godz. - draft - A2 (420 x 594 mm)
Maksymalna rozdzielczość (wydruki czarno-białe): 2880 dpi x 1440 dpi
Rozdzielczość maks (kolor): 2880 dpi x 1440 dpi
Technologia wygładzania obrazu: EPSON Variable-sized Droplet Technology
Interfejs: USB, Ethernet 10/100Base-TX
Typy nośników: Papier zwykły, papier błyszczący, papier matowy, papier fine art
Całkowita pojemność nośników: 250 arkusze
Obługa nośników: Podajnik papieru na 250 arkuszy, taca podawania ręcznego pojednyczych arkuszy
Praca w sieci: Serwer wydruków - Ethernet, Fast Ethernet - wewnętrzny Serwer wydruków - wewnętrzny
Cechy drukarki: Drukowanie bez marginesów, EPSON Ultra Micro Dot
Zasilanie: AC 230 V
Wymagania systemowe: Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Apple MacOS X 10.x, Microsoft Windows Vista / 2000 / XP
Gotowość: Certified for Windows Vista
Standardy ochrony środowiska: Tak
Szerokość: 84.8 cm
Głębokość: 76.5 cm
Wysokość: 35.4 cm
Konfiguracja dyszy: 8 x 180 dysz
Min. rozmiar kropli atramentu: 3,5 pl
Konfiguracja pojemnika z atramentem: 8 niezależnych pojemników atramentu
Typ atramentu: Epson UltraChrome K3 z jaskrawą magentą
Technologia przyłączania: Przewodowa
Rozmiary nośników: ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), A4 (210 x 297 mm), A2 (420 x 594 mm), ANSI C (432 x 559 mm), 432 x 610 mm, Roll (43,2 cm), Rola (20,3 cm x 27,9 cm)
Zakres grubości nośnika: 0,08 mm - 1,5 mm
Podajnik(i) nośników: Ładowanie ręczne - 1 rolki - Roll (43,2 cm) Ładowanie ręczne - 1 arkusze - 432 x 610 mm Ładowanie automatyczne - 250 arkusze - 432 x 610 mm
Technologia podłączania: Przewodowa
Protokół komunkacyjny danych: Ethernet, Fast Ethernet
Połączenia: 1 x Hi-Speed USB - 4-pin USB typ B 1 x sieć - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
Dołączone materiały eksploatacyjne: 1 x pojemnik z atramentem ( cyjan ) 1 x pojemnik z atramentem ( jaskrawa magenta ) 1 x pojemnik z atramentem ( żółty ) 1 x pojemnik z atramentem ( jasny cyjan ) 1 x pojemnik z atramentem ( jaskrawa jasna magenta ) 1 x pojemnik z atramentem ( jasny czarny ) 1 x pojemnik z atramentem ( bardzo jasny czarny ) 1 x pojemnik z atramentem ( photo black ) 1 x pojemnik z atramentem ( czarny mat )
Certified for Windows Vista: Aplikacje i urządzenia z oznaczeniem "Certified for Windows Vista" ukończyły program testów zgodności z systemem Windows Vista według następnych wymagań technicznych: łatwość użycia, zwiększona wydajność oraz zaawansowane zabezpieczenia.
Zasilacz: Zasilacz - wewnętrzna
Wymagane napięcie: AC 230 V
Zużycie energii w trybie aktywności: 59 wat
Zużycie energii w trybie oczekiwania / uśpienia: 5 wat
Dołączone oprogramowanie: Sterowniki i programy użytkowe
Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Apple MacOS X 10.x, Microsoft Windows Vista / 2000 / XP
EPA Energy Star Compliant: Tak
Emisja dźwięku (w czasie pracy): 50 dB

Zostaw opinię

Krzysztof

29/09/2014

musthave każdego studio fotograficznego. bezproblemowy sprzęt, jakość wysoka. polecam

Elżbieta

17/03/2014

Mnie zależy na jakościowych wydrukach zdjęć z idealnym odwzórowaniem kolorów. Mamy w pracy dużo drukarek, tą niedlugo kupiłyśmy, sprawuję się znakomicie. Żadnych problemów nie występowalo, jakość akceptujemy. Polecam

Angela

06/11/2014

Użytkuję od dwoch dni, świetnie pracuje! Nie rozumiem się na stronie technicznej, ale wydruki są jakościowi, klientóm i mnie podobają się!

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj