Ploter Epson Stylus Pro 4450 z Systemem stałego zasilania atramentem CISS INKSYSTEM

Technologia druku Epson MicroPiezo zawsze zapewnia profesjonalną jakość obrazu, perfekcyjne wykonanie zadań projektanta.

... Więcej
9 660.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Epson Stylus 4450 Pro: stylowy pomocnik w domu i w biurze

Atramentowy ploter

Atramentowe drukujące urządzenie epson stylus pro 4450 należy do klasy fotodrukarek (ploterów), które były stworzone przez firmę Epson dla masowego wykorzystywania. Drukarka doskonale odznajdzie się w biurze, jak i w domowym laboratorium. Rzeczywiście, główna funkcja takiego urządzenia polega na wydruku zdjęć o wysokiej jakości. Drukująca główka nowej konstrukcji pozwala stwarzać minimalną objętość kropli atramentu – 1,5 picolitera, co znacznie wpływa na wyraźność wydrukowanych obrazów.

Drukarka stylus pro 4450 ma stylową obudowę, wykonaną w jasnoszarych tonach. Papier podaje się automatycznie z poziomej lady, a wydrukowane dokumenty drukarka składa na odpowiednią wysuwaną platformę.

Epson Stylus Pro 4450 zaprojektowany jako optymalna drukarka do użytku biurowego. Orientowana ona na drukowanie dokumentów i jest doskonałą alternatywą dla laserowych drukarek – dzięki możliwości drukowania bez poprzedniego podgrzewania, również jak i znacznej szybkości druku monochromnych i kolorowych dokumentów.

Nowe tusze do doskonałego druku

Pigmentowe tusze są tak zaprojektowane, że podczas drukowania nie przenikają do włókien papieru, i rozkładą się równomiernie na powierzchni papieru. Dlatego podczas drukowania na zwykłym papierze biurowym obrazy nie prześwietlają się na odwrocie strony. Dane cechy pozwalają na drukowanie na obu stronach kartki. Na prezentacji danego modelu plotera użytkownicy również zauważyli modele Epson Stylus Pro 4900 i Epson Stylus Pro 7700, które są sąsiadami po klasie.

Epson DURABrite Ultra – to pigmentowe tusze, zaprojektowane specjalnie dla drukarek Epson. Umożliwiają one drukowanie zdjęć i zwykłych dokumentów ze stale doskonałym rezultatem na zwykłym biurowym papierze, zarówno jak i papierze fotograficznym. Istnieje możliwość drukowania zdjęć bez marginesów na matowych lub błyszczących arkuszach różnych formatów: 13x18 cm, 10x15 cm, a nawet dla formatu A2 bez użycia dodatkowego fotokartridża.

Wewnętszny wygląd i funkcje

Strukturalnie Epson Stylus 4450 jest przedstawiony w stylu klasycznym, który już od dawna został jako standard dla drukarek atramentowych nowej generacji. Drukarka posiada poziomy podajnik dla zwykłego papieru, oraz poziomy podajnik, który znajduje się na przednim panelu drukarki i jest używany do odbioru już wydrukowanych arkuszy. Podajnik do odbioru jest zaprojektowany bardzo przemyślanie, ponieważ w momencie drukowania, oraz ładowania czystego papieru (nawet formatu A2) w podajnik drukarki, arkusze są bardzo dobrze trzymane i nie wypadają z niego. Mechanizm nie pobiera niepotrzebnych dodatkowych kartek. Taką rzadkość pozytywnie odebrali użytkownicy przy demonstracji drukującego urządzenia.

epson pro 4450 - jest to cztero-kolorowa drukarka atramentowa, która pracuje według piezoelektrycznej technologii drukowania bez marginesów i o maksymalnej rozdzielczości 1440x720 dpi. Osobliwą cechą tej technologii jest głowica drukująca, która jest integralną częścią drukarki, a nie zwykłym eksploatacyjnym materiałem. Oznacza to więc, że nie ma potrzeby kupować ją oddzielnie od głównego urządzenia – to ma pozytywny wpływ na koszty eksploatacyjne.

Nowa technologia druku

W urządzeniu drukującym Epson 4450 został wprowadzony najnowszy system oddzielnych wkładów. Oznacza to, że zamienia się tylko ten pojemnik, w którym atrament się skończył. Taka konstrukcja dosyć czesto stosuje się w drukarkach atramentowych, co pozwala zmniejszyć znacznie koszty drukowania. Urządzenie wyposażone jest w głowicę drukującą, która została specjalnie zaprojektowana przez producenta sprzętu drukującego – Epson Micro Piezo.

Wkłady są wyposażone w atrament pigmentowy, który również należy do projektów firmy – Epson DURABrite Ultra. Atramenty pigmentowe mają niezwykłe właściwości, które pozwalają nakładać się na powierzchnie papieru, nie przenikając w głąb struktury kartki. W rezultacie obraz wygląda dostatecznie ostro i jasno. Wydrukowany tekst nie będzie się rozmazywać nawet jeśli na niego trafi woda lub przy zaznaczeniu go zakreślaczem.

Epson Stylus Pro 4450

Urządzenie Inkjet-Printer
 
 
Technologia Epson Advanced MicroPiezo Technology, 4 barwny (4 oddzielnych pojemników)
Micro Dot 3.5 pl.
Variable Sized Droplet
Drop-On-Demand
 
 
Specyfikacja głowicy drukującej 1 x 180 Dysza Matte Black
1 x 180 Dysza Cyan
1 x 180 Dysza Magenta
1 x 180 Dysza Yellow

W razie zapotrzebowania możliwe odchylenia w konfiguracji głowicy drukującej
 
 
Fizyczna max. 1440 x 720 dpi
 
 
Formaty papieru DIN A2
 
 
Uchwyt papieru w rolce Druk na mediach z roli
 
 
Interfejsy Ethernet 10/100 Base Tx
USB 2.0 Hi-Speed
 
 
Pamięć 64 MB
 
 
Zasilanie
220-240V
 
 
Maks. Pobór mocy w trakcie 59 W (print)
5 W (standby)
(Energy STAR)
 
 
Wymiary Standard: 848 x 765 x 354 mm (szer. x głęb. x wysok.)
Operational: 848 x 1105 x 354 mm (szer. x głęb. x wysok.)
 
 
Masa 39.4 kg
 
 
Wspierane systemy operacyjne Mac OS Classic 9.x
Mac OS X
Windows XP
Windows 2000
 
 
Materiał eksploatacyjny Kartridże wielokrotnego napełniania INKSYSTEM
Zostaw opinię

Bartek

16/06/2014

Jakościowa fotodrukarka, wiernie odwzorowuje kolory, szybka, bezproblemowa

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj