Ploter Epson Stylus Pro 3880 z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss

Profesjonalna jakość druku kolorowych i monochromatycznych zdjęć, kompaktowa wielkoformatowa drukarka A2+ dla druku zdjęć, reprodukcji i prób kolorów.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Epson Stylus Pro 3880: szerokie możliwości w stylowej obudowie

Epson pro 3880 posiada funkcję drukowania zdjęć i tworzenie dokumentów bezpośrednio z waszego komputera. Drukarka gwarantuje najwyższej jakości druk, a jeśli chodzi o konstrukcję urządzenia – jest ona dokładnie przemyślana i zapewnia maksymalnie wygodne korzystanie z drukarki – właśnie taka jest opinia użytkowników, również i o modelach drukarek Epson Stylus Pro 4880 i Epson Stylus Pro 4450.

System wkładów

Atramentowa drukarka Stylus Pro 3880 zawiera w sobie dziewięć oddzielnych wkładów, które są zainstalowane w gniaździe na przednim panelu, dzięki czemu znika potrzeba otwierania górnej części urządzenia, co jest bardzo wygodnym dla użytkownika rozwiązaniem oraz daje mu możliwość wymieniany materiałów eksploatacyjnych (kartridże), nawet jeśli nie jest profesionalistą. System atramentowy z dziewięciu różnych pojemników na tusz pozwala na płynne przejścia kolorów i wyświetlenia dużej ich ilości różnych odcieniach. Maksymalna rozdzielczość druku dokumentów osiąga 2880x1440 pikseli na cal.

Dane zewnętrzne

Drukarka Epson Stylus Pro 3880 - to zupełnie nowy, atramentowy, drukujący sprzęt nowego pokolenia z rozszeżonymi funkcjami, które dają możliwość druku w kolorze i druku na papierze nawet w formacie A2.

Dobrze jest mieć możliwość wydruku lub kopiowania niezbędnych dokumentów w warunkach domowych lub na miejscu pracy, ale też bardzo ważne jest to, że urządzenie, które jest używane do tego celu, musi zajmować jak najmniej miejsca. Wszystkie te cechy i możliwości łączy w sobie Stylus Pro 3880. Drukarka idealnie pasuje do eksploatacji w tego typu działaniach, ale przede wszystkim działania ona szybko i z lekkością wykonuje wszystkie zadania.

Zalety oryginalnego atramentu

Dzięki innowacyjnej technologii DURABrite Ultra czarnego atramentu, jakość druku jast doskonała przy użyciu zwykłego papieru jak i również papieru fotograficznego. Atrament Claria Color drukuje wydruki o wysokiej jakości, dzięki zaletom technologii odtwarzania zdjęć i profesjonalnemu systemowi zarządzania kolorem.

Funkcjonalne możliwości drukarki epson stylus 3880 pro pozwalają wybierać pomiędzy wkładami standardowej pojemności oraz atramentowymi pojemnikami powiększonej pojemności. Dana drukarka posiada w swojej budowie oddzielne kartridże dla tuszy Epson, które są dużo pojemniejsze i pozwalają osiągnąć niskie ceny wydruku za strone. Koszt strony porównywalny jest do kosztów drukowania dokumentów na drukarce laserowej.

Papier jest podawany automatycznie z poziomego podajnika. Przyjmujący podajnik dla wydrukowanych arkuszy posiada teleskopową platformę, wyposarzony w ogranicznik. Drukarka w tryb pracy ze stanu spokoju przechodzi w kilka sekund. Wystarczy, że użytkownik jedynie przesunie przednią platformę pod papier i ustawi platformę przyjmującą w tryb pracy.

Stylowa drukarka dla domu i biura

Kompaktowa budowa nowej drukarki fotograficznej epson 3880, wykonana z czarnego matowego plastiku, posiada współczesny prosty design bez zbędnych upiększeń. Tylko górna pokrywa została błyszcząca, pozwala ona na dostęp do główek drukujących i atramentowego wkładu. Dalej płynnie przechodzi do szczytowego kantu. Oby wygląd zewnętrzny drukarki był zawsze efektowny, należy zachowywać się z nią ostrożnie, dlatego, że błyszczącą powierzchnia pokrywy jest łatwo brudząca.

Minimalna objętość kropli atramentu stanowi 3,5 pikolitrów. Według wizualnej analogii, to wynosi 0,35% od grubości ludzkiego włosa. Dzięki takiemu rozmiarowi kropli, nie ma potrzeby w stosowaniu dodatkowych jasnych farb, które są z reguły stosowane do odtwarzania przejścia tonów w jasnych częściach obrazu.

Do niedawna oryginalny atrament Ultra Chrome był używany tylko w wielkoformatowych drukarkach atramentowych serii Epson Stylus Pro. Zalety danych materialów ekploatacyjnych są oczywiste: dzięki nim wydruk robi się w bardziej szerokim zakresie kolorowej przestrzeni RGB, w odróżnieniu od tradycyjnego druku.

 

Drukowanie
Rozdzielczość drukowania    2.880 x 1.440 DPI

Przyłącza i rodzaje łączności
Przyłącza    Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), USB 1.1 Type B

Informacje ogólne
Masa    19 kg
Gwarancja    24 miesiące/miesięcy Naprawa u klienta
Wymiary    684 mm x 376 mm x 257 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Systemy operacyjne
Kompatybilne systemy operacyjne    Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Mac OS 10.4+, Windows XP x64, Mac OS 10.3+, Mac OS 10.5+

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj