Program loyalnosciowy

Program lojalnościowy od INKSYSTEM jest stworzony specjalnie dla klientów naszej firmy i jest wyrazem wdzięczności za okazane nam zaufanie.   

Program lojalnościowy od INKSYSTEM przewiduje program dyskontowy oraz możliwość przyznania przez sklep wyspecjalizowanego, indywidualnego rabatu dla stałych klientów. Według programu każdy klient, który dokonał zakupu w sklepie internetowym Inksystem bądź u partnerów INKSYSTEM uzyskuje zniżkę dyskontową pozwalającą na zakup wszystkich następnych produktów z 5% rabatem. Zniżka dostępna we wszystkich certyfikowanych punktach sprzedaży INKSYSTEM. Zniżka obejmuje wyłącznie produkty i usługi INKSYSTEM.   

Firma INKSYSTEM oferuje klientom plastikowe karty dyskontowe. Każda karta posiada swój numer, naniesiony z wykorzystaniem embosowania i składający się z kodu miasta i numeru porządkowego, przypisanego każdemu właścicielowi karty.      

Karty dyskontowe są nieodjemną częścią programu lojalnościowego od INKSYSTEM i są wydawane po złożeniu pierwszego zamówienia. Żeby uzyskać kartę klient powinien tylko wypełnić specjalny formularz w jednym z oddziałów INKSYSTEM.      

Przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym możecie Państwo złożyć wniosek o kartę dyskontową wypełniwszy specjalny formularz.      

Program dyskontowy od INKSYSTEM pozwala Państwu dodatkowo oszczędzać przy kupowaniu naszej produkcji. Zabiegamy o to, abyście Państwo zawsze byli zadowoleni z jakości naszej produkcji i obsługi!

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj