Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 4 kolorów

Nowość Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 4 kolorów

Opinie klientów: (3)

Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Zestaw atramentów sublimacji, zawiera 4 butelki kolorów atramentu: Cyan, Magenta, Yellow, Black, butelki pojemność - 100 ml.

... Więcej
194.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.)
    Atramenty sublimacyjny zapewnić trwałego obrazu, które nie mogą crack, off płatków lub błotniste przez długi czas. Technologii sublimacji zapewnia najbardziej żywe, fotorealistyczne obrazy. Drukując atramentami sublimacijnymi otrzymacie Państwo obrazek z barwami realistycznymi oraz wyraźnymi, lecz również gładkimi przejśćiami kolorów. Taki rodzaj atramentów jest stosowany przy tworzeniu fotorealistycznych obrazów na produkcji pamiątkowej. Jako nośnik mogą być wykorzystywane termofilmy, kubki, tkanina syntetyczna i specjalnie obrobione powierzchnie. Zrobią proces drukarski na produkcji pamiątkowej oszczędniejszym i długowieczniejszym.

Zostaw opinię

Kamil

22/06/2017

Atrament jest doskonały! Przez pół roku nie mam żadnych narzekań. Próbowałem wielu producentów na różnych drukarkach. Coś dobrego mogę powiedzieć tylko o kilku. Dlatego radzę właśnie ten atrament.

Arkadiusz

17/08/2017

Podczas drukowania na papierze - kolor nie pasuje do oryginalnego obrazu, jest ciemniejszy. Ale kiedy przeniesiesz na wyrób, to kolor staje się normalny. Jakość jest bardzo dobra!

Łucja

06/09/2017

Doskonały atrament. Używam trzeci rok tylko od INKSYSTEM.

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj