Tusz sublimujący

Atramenty sublimacyjne

Celem atramentów sublimacyjnych jest jakościowe drukowanie o wysokiej rozdzielczości na różnych materiałach, w tym tkaninach, ceramicę, tworzywach sztucznych. Żywe obrazy wydrukowane na koszulkach, kubkach, termosach lub na jakiejkolwiek innej powierzchni, będą jaskrawe i kontrastowe i nie stracą na jakości nawet po kontakcie z płynem. Druk sublimacyjny jest niezastąpiony, jeśli chcemy zrobić oryginalny ekskluzywny prezent w postaci kolorowego obrazu, wybranego według własnego gustu. Atramenty, ze względu na specjalną formułę, pozwalają na otrzymanie obrazów o doskonałej jakości, odpornych na wszelkiego rodzaju wpływy zewnętrzne.

Atrament sublimacyjny Inksystem 1000 ml 6 kolorówKupując atramenty sublimacyjne do drukarek, możesz być pewny, że wzór naniesiony na specjalną powierzchnię nie złuszczy się, nie popęka i nie wyblaknie przez długi czas. Drukowanie sublimacyjne może być zrealizowane na produkcji w różnych dziedzinach, wśród których:

 • produkcja reklamowa;
 • produkcja upominków;
 • na wyrobach włókienniczych i wielu innych.

Z atramentem do drukowania na folii termicznej otrzymasz z doskonałej jakości obrazami również dobry nastrój. Dzięki wysokiej odporności, wydruki można robić nawet na artykułach gospodarstwa domowego, takich jak naczynia, ubrania, i innych, których używamy codziennie.

Właściwości drukowania sublimacyjnego

Skąd się wzęła ta nazwa? Sublimacja – to proces transformacji substancji z fazy stałej do gazowej, mijając fazę ciekłą. Ten proces występuje pod wpływem wysokiej temperatury i odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu. Atramenty sublimacyjne wyróżnia to, że w procesie nagrzewania substancje te stają się lotne i mogą przenikać w głąb struktury materiału. Innymi słowy, w procesie sublimacji atrament stosowany do papieru sublimacyjnego, pod wpływem wysokiej temperatury zostaje przeniesiony na drukowaną powierzchnię.

Ciechą wyróżniającą atramenty sublimacyjne jest to, że w procesie przejścia w fazę gazową, barwniki podgrzewane przez głowicę drukującą, łączą się i głęboko przenikają w strukturę materiału. Dzięki temu atramenty trwale mocują się na drukowanej powierzchni, a obraz staje się odporny na nieporządane wpływy środowiska i ścieranie. Atramenty sublimacyjne zapewniają drukowanie wysokiej jakości zdjęć i obrazów, które przez długi czas zachowują swoje właściwości, nie blakną i nie pękają z upływem czasu.

Aby stać się posiadaczem naprawdę ciekawych rzeczy z własnoręcznie wydrukowanych wzorem, musisz mieć specjalny sprzęt, taki jak drukarka atramentowa z mozliwością drukowania sublimacyjnego, prasa termotransferowa i specjalny papier sublimacyjny jako element pośredniczący. Na rolę drukarki najlepiej się nadaje urządzenie drukujące z piezoelektryczną technologią drukowania, którą posiadają praktycznie wszystkie drukarki atramentowe od firmy Epson.

Podczas termotransferu używa się specjalnego sprzętu, za pomoca którego możemy kontrolować wskaźniki temperatury. Z reguły, przeniesienie obrazu na tkaninę wymaga temperatury około 180 – 220 stopni Celsjusza. Przy wyborze dokladniejszych wskaźników bierze się pod uwagę grubość i gęstość tkaniny lub innego materiału, na którym ma zostać wydrukowany obraz. Wraz ze wzrostem temperatury, wzrasta intensywność procesu, ale to z kolei w może naruszyć strukturę materiału. Dlatego wybrane parametry powinny być optymalne, co pozwala szybko i łatwo drukować na każdym materiale.

Komplet atramentów sublimacyjnych Inksystem 100 ml 4 kolorówIdealnym rozwiązaniem przy wyborze papieru jest specjalny papier do termotransferu sublimacyjnego. On posiada specjalne pokrycie, które pozwala na utrzymanie większej ilości atramentu na powierzchni, tak że on nie wnika głeboko w strukturę papieru. Obraz przy tym nie cieknie i zachowuje pierwotną jakość, a atrament ma możliwość odparowania i wpółdziałania z materiałem podczas transferu termicznego. W tym przypadku obraz jest przenoszony całkowicie i zachowuje jaskrawe i nasycone kolory. Można też użyć zwykłego matowego papieru fotograficznego, w tym przypadku jakość jest trochę gorsza, ale różnica jest nieznaczna.

Zrobić drukowanie jeszcze bardziej komfortowym pomogą system stałego zasilania atramentem i kartridże wielokrotnego napełniania, które można kupić na naszej stronie internetowej. Po zainstalowaniu CISS, oprócz stabilnej i niezawodnej pracy urządzenia otrzymasz dodatkowo możliwość oszczędzania na drukowaniu i prostą, wygodną eksploatację.

Piękne pamiątki z atramentem sublimacyjnym – szybko i łatwo

Atramenty sublimacyjne są wyprodukowane na bazie wody i zawierają barwniki o szczególnych właściwościach. One trochę przypominają atramenty pigmentowe, ale tylko tym, że barwniki, jak również pigmenty, są praktycznie nierozpuszczalne. Ale mimo wszystko - to są dwa zupełnie różne rodzaje atramentu. Roztwór atramentów sublimacyjnych wyróżnia się optymalną kleistością i wykazuje niestabilność termiczną, która w warunkach wysokiej temperatury prowadzi do właściwych reakcji.

Ostatnio, atramenty sublimacyjne są bardzo popularne, ponieważ sam proces drukowania jest dość prosty, a wspaniałe pamiątki i prezenty zawsze mają popyt wśród użytkowników.

Jakie materiały nadają się do drukowania sublimacyjnego?

Efektywność atramentu sublimacyjnego zależy od powierzchni, na którą nanosi się rysunek. Do trwałej fiksacji wybierają materiały polimerowe. Jeżeli to jest tkanina, to ona powinna zawierać nie mniej niż 60% włókna syntetycznego, użycie wełny lub bawełny w tym przypadku nie jest wskazane. Przy transferze obrazu na materiały takie jak drewno, metal, ceramika, szkło i inne, na ich powierzchnie wcześniej nanosi się specjalny lakier. Dzisiaj produkuje się wiele rzeczy z już gotowym pokryciem do transferu termicznego.

Wraz z rostem popularności takiego rodzaju drukowania wśrod produkcji pamiątek i produkcji reklamowej pojawiły się nowe materiały, nadające sie do drukowania sublimacyjnego. Atramenty sublimacyjne idealnie pasują do płytek ceramicznych, pokrytych warstwą polimerową, malowanego aluminium, różnego rodzaju ceramikę i innych materiałów, na których mogą zostać zamocowane barwniki. W wyniku otrzymujemy różnego rodzaju doskonałe wyroby.

Atramenty sublimacyjne – najlepszy wybór do drukowania na tkaninach

Tkanina jest jednym z podstawowych komponentów w pracach projektowych nie tylko w przypadku ubrań, ale również dekoracji, które łatwo jest stworzyć za pomocą unikalnych tekstyliów. Niepowtarzalne obrazy na poduszkach, obrusach, ekranach, lampach i wielu innych przedmiotach pomogą Ci ozdobić dom i zrobić go przytulnym w tem sposób, który jest możliwy tylko jeśli włożyć niego kawałek duszy.

Podczas transferu termicznego barwniki znajdujące się w stanie lotnym, przenikają głęboko w strukturę materiału i utrzymują się za pomocą włókna syntetycznego. W wyniku, materiał jest barwiony od wewnątrz, a obraz jest odporny na światło i uszkodzenia mechaniczne. Wspaniałej jakości zdjęcia, obrazy, napisy o dowolnej treści na koszulkach, T-shirtach i innych rzeczach mogą się stać wspaniałym prezentem dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

Jakość i niezawodność z atramentami od INKSYSTEM

Na naszej stronie internetowej znajduje się wiele rodzajów atramentu, przeznaczonych do różnych celów i zadań. Jeżeli chcesz otrzymać doskonałej jakości kolorowe zdjęcia - potrzebujesz atramentów fotograficznych, jeżeli musisz drukować duże ilości dokumentów tekstowych – atramenty pigmentacyjne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasze atramenty nadają się do drukarek atramentowych i MFP od różnych producentów. Unikalna formuła zapobiega wysychaniu atramentów nawet przy dłuższym stanie spoczynku urządzenia, w ten sposób dbając o bezpieczeństwo głowicy drukującej.

Wszystkie atramenty są produkowane na nowoczesnej fabrycę w Korei Południowej. Firma INKSYSTEM ściśle kontroluje jakość swoich produktów, które przechodzą przez kilka etapów testówania jakości. Do produkcji używa się tylko wysokiej jakości materiały, a także wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i wysokich technologii, co pozwala na otrzymanie najlepszego produktu w dostępnej cenie.

Atramenty sublimacyjne marki handlowej INKSYSTEM są doskonale kompatybilne z kartridżami wielokrotnego napełniania i CISS. Z systemem stałego zasilania atramentem drukowanie stanie się 30-40 bardziej ekonomiczne. Ponadto, otrzymasz niezawodą i stabilną pracę całego urządzenia. Żadnych problemów z nieskończoną wymianą tonerów, tylko wysokiej jakości komfortowe drukowanie na długi czas.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić atramenty sublimacyjne dla urządzeń drukujących od Epson, Canon i HP. Jasność, trwałość obrazów i doskonałe odwzorowanie kolorów, wydrukowanych za pomocą atramentów sublimacyjnych od INKSYSTEM, absolutnie nie różnią się od charakterystyk odbitek, stworzonych przy użyciu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Możesz nabyć sublimacyjne i inne atramenty na naszej stronie internetowej lub w najbliższym regionalnym przedstawicielstwie firmy. Podaruj sobie i swoim bliskim doskonałe i niepowtarzalne pamiątki. Atramenty sublimacyjne - to jest dobry nastrój każdego dnia.

Sublimacyjne tusz do nadruku sublimacją

Na tej stronie są atrament sublimacyjne. Ten rodzaj farby służy do wysokiej jakości, kolorowe drukowania na termo filmie. Z pomocą sublimacyjnych tusz do EPSON można tworzyć różnorodne pamiątki, jasne i niepowtarzalne prezenty dla rodziny i przyjaciół. To może być t-shirty, ozdobione zdjęciami ulubionych gwiazd lub zdjęć przyszłego właściciela, indywidualną szklanki i kieliszki, unikalne czapki z daszkiem. Sublimacyjne atrament można kupić do tworzenia niepowtarzalnych wydruków na szatach i naczyniach. Dzięki unikalnej formuły farby zdjęcia wychodzą jasne i kolorowe. Nie na próżno podobne pamiątki cieszą się dużą popularnością.

Sublimacyjne atrament pomagają tworzyć nastrój święta, które do tej samej utrzyma się długo. Farby do druku na termo filmie nie tylko zapewnia jasność druków. Obrazów utworzonych za pomocą sublimacyjnych tusz do EPSON, posiadają niezwykłą trwałością. Dlatego odciski palców sprawiają, że nawet na przedmiotach, którymi mogą cieszyć się codziennie: na naczyniach, ubrania. Sublimacyjne atrament nadają trwałość wydrukowane zdjęcia. Zdjęcia przez długi czas nie złuszczają się, nie pękają i nie zaciera. Innych lub niewidzialny atrament kupić można bezpośrednio na stronie internetowej - w naszym sklepie internetowym.

W tym dziale są atrament sublimacyjne do urządzeń drukujących różnych producentów. Farba nie tylko zapewnia wysoką jakość obrazu, ale również dba o kondycji drukarki. Sublimacyjne tusz do EPSON - to gwarancja dobrej jakości wydruku na termo filmie. Jasne, trwałe obrazu i niezawodną pracę urządzenia drukującego zapewniają sublimacyjne atrament EPSON. Ten produkt marki INKSYSTEM w 100% kompatybilny z większością modeli drukarek, obecnych na dzisiejszym rynku drukarek atramentowych. Tutaj można nabyć sublimacyjne tusz do EPSON, CANON, HP.

Biznesmenów i amatorów dziwić mogą zakupić ten typ farby i tworzenia pamiątki dla zysku lub po prostu do tego, aby okresowo cieszyć bliskich niespodziewanych prezentów. Sublimacyjne atrament można kupić za pośrednictwem internetu - za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w zwykłych sklepach - u lokalnych przedstawicieli firmy INKSYSTEM.

Produkowane są sublimacyjne atrament EPSON Korei Południowej fabryce. W produkcji wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Produkty przechodzi kilka poziomów kontroli jakości. Dlatego sublimacyjne atrament można kupić, aby stworzyć wysokiej jakości, trwałe wydruki i dla stabilnego druku. Jasność, kolor i trwałość obrazów wydrukowanych za pomocą sublimacyjnych tusz do EPSON, zupełnie nie różnią się od cech linii, opartych na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych. Ponadto, farba do jednorazowych wkładów i SSA pozwala jednostki drukującej urządzenia działać niezawodnie i długo. Sublimacyjne atrament wspierają działanie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Specjalny skład farby nie pozwoli na sosjerka głowicy drukującej, nawet jeśli drukarka 3 miesiące bezczynności.

Sublimacyjne atrament można kupić za pośrednictwem naszego serwisu. W tym rozdziale przedstawiony jest na tyle szeroki wybór farby do tworzenia z pamiątkami. Można wybrać i kupić sublimacyjne tusz do EPSON, CANON i atramentowe urządzenia drukującego od jakiegoś innego fabrykanta. Można zatrzymać swój wybór na zestawach z ultrahromnyh atramentu lub na słoiczku jednego, określonego koloru. Cena sublimacyjnych atramentu EPSON dość demokratycznym.

Dzięki przystępnej cenie i jakości farby wiele użytkownicy mogą cieszyć bliskich wspaniałymi i niepowtarzalnymi pamiątkami. Ci, którzy z jakiś powodów nie decyduje się na zakupy przez internet, mogą sublimacyjne atrament kupić w zwykłym sklepie. W tym celu należy skontaktować się z najbliższym przedstawicielem firmy INKSYSTEM. Atrament sublimacyjne to gwarancja świątecznego nastroju, które pozostanie na długo w pamięci.

Spełniamy dostawę do miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Bytom, Olsztyn, Bielsko-Biała, Rzeszów, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój oraz do mniejszych miejscowości.

Sortuj:
 • według nazwy
 • według ceny
Widok:
 • Nowość w sklepie
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 4 kolorów
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 4 kolorów
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Zestaw atramentów sublimacji, zawiera 4 butelki kolorów atramentu: Cyan, Magenta, Yellow, Black, butelki pojemność - 100 ml.
  214.00 194.00 Do koszyka
 • Nowość w sklepie
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 5 kolorów
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 5 kolorów
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Zestaw atramentów sublimacji, obejmuje 5 butelek atramentu, butelki pojemności - 100 ml.
  272.00 242.00 Do koszyka
 • Nowość w sklepie
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 6 kolorów
  Komplet atramentów sublimacyjnych 100 ml 6 kolorów
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Zestaw atramentów sublimacji, obejmuje 6 butelek atramentu, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, butelki pojemności - 100 ml.
  341.00 291.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Light Cyan 100 ml
  Atrament sublimacyjny Light Cyan 100 ml
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas.
  54.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Light Magenta 100 ml.
  Atrament sublimacyjny Light Magenta 100 ml.
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas. Technologii sublimacji zapewnia
  54.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Yellow 100 ml.
  Atrament sublimacyjny Yellow 100 ml.
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas.
  54.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Cyan 100 ml
  Atrament sublimacyjny Cyan 100 ml
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas.
  54.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Magenta 100 ml
  Atrament sublimacyjny Magenta 100 ml
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas. Technologii sublimacji zapewnia
  54.00 Do koszyka
 • w sklepie
  Atrament sublimacyjny Black 100 ml
  Atrament sublimacyjny Black 100 ml
  Atramenty sublimacyjne INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej, dlatego one odpowiadają w 98 % atramentam oryginalnym przy 95 % oszczędności środków finansowych.Stosowanych do drukowania na termo-(t-shirty, kubki, czapki, itp.) sublimacyjny Atramenty oferta trwałego obrazu, które nie mogą pęka, nie łuszczy się lub błotniste przez długi czas.
  54.00 Do koszyka

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj