Tusze do Epson L350 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędności

W dzisiejszych czasach ważnym faktem zostało oszczędzanie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to coś, co zapełnia każdemu duże trudności i jest trudne do zrealizowania. Tak naprawdę w oszczędzaniu nie ma nic trudnego. INKSYSTEM, to sklep który pomaga swoim klientom oszczędzić spore pieniądze na druku, jednym z bardzo oszczędnych produktów proponowanych przez firmę są Tusze Epson L350. Farba bardzo wydajna i wystarcza jej na wydrukowanie kilku tysiąca zdjęć, projektów, wizytówek, wykresów, etc.

Wysoka jakość

Zawsze warto pamiętać, że dobry wybór farby jest niezbędny dla idealnego druku. Epson L350 Tusze fotograficzne nie mieszczą metali ciążkach, to przedłuży życie twojego systemu CISS i drukarki. Jeżeli mowa już zaszłą o systemie CISS i drukarce, to warto wspomnieć, że tusz idealnie dostosuje się do twojego systemu drukującego i instrumentu CISS lub zmiennych kartridże. Każde zdjęcie, które wywołasz za pomocą tego tuszu będzie idealnie obradzać rzeczywistość, w której było zrobione. Kolory na długo pozostaną dokładnymi. Dużym atutem, o którym na pewno warto wspomnieć jest to, że po druku tusze bardzo szybko wysychają, co nie pozwoli rysunku, po druku, rozmazać się. Jeżeli atrament zaschnie na głowice drukującej, zmożesz go z łatwością usunąć. Farba, również nie zatka głowicy drukującej, co często zdarza się tanim farbom.

Zakupić tusz można już w tym momencie na stronie sklepu INKSYSTEM.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L350 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L350. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj