Tusze do Epson L300 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealne rozwiązanie

Dużo drukujesz i to powoduje, że dużo wydajesz na druk? Chciałbyś w jakiś sposób zredukować koszty druku? Jeżeli odpowiedziałeś tak na oba pytania, to pozwól zwrócić twoją uwagę na Epson L300 farba fotograficzna. To farba, która idealnie wykonuje każde postawione przed nią zadanie. Przekazane kolory, będą dokładnie takie same, co oryginał. Z tuszu będą mogli korzystać fotografy, architekci, osoby które dużo drukują i zwykle ludzi, którzy drukują małe ilości tekstów lub obrazków w warunkach domowych. Wydatki na druk zmniejszą się w kilkadziesiąt razy, a zaoszczędzone pieniążki zmożesz wydać na bardziej przyjemne rzeczy. Kupując tusze w sklepie internetowym INKSYSTEM zmożesz dodatkowo zaoszczędzić, ponieważ w tym sklepie jedne z najniższych cen, na dodatek, wszystkie produkty w tym sklepie są najwyższej jakości, to już potwierdziło tysiące zadowolonych klientów.

Wydajność

Epson L300 Tusze bardzo wydajne. Jednego zestawu buteleczek wystarcza na wywołanie kilkuset zdjęć. Tusz ma wysoką jakość, co oznacza, że nie zaschnie w buteleczce czy pojemniczku. Odwrotny efekt jest tuż po druku. Na każdym rodzaju papieru farba bardzo szybko schnie, co nie pozwala jej rozmazywać się i nie stwarza brzydkich plam lub zacieków. Ten efekt, również, pozwala na podziwianie zdjęć tuż po wywołaniu.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L300 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L300. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj